Да я потърся ли отново?
Не мога да се отскубна в мислите си от едно момиче. То е всичко което един мъж не иска - долна и злобна жена, която се интересува от пари и коли. Нашите "взаимоотношения" прекъснаха преди достатъчно време, понеже останах с недвусмисленото впечатление, че явно не съм желан. Но аз още си мисля за това момиче. Обмислям даже да я потърся, въпреки всичко. Но кой знае колко богаташчета е изредила и въобще сигурно не й е до мен? Аз нямам пари и кола. Пък и питам вас правили ли сте го за такъв човек? Какво мислите?

Коментари

1.   Ако действително мислиш така за това момиче, по-добре не я търси.
Човек може обаче да си помисли две неща за теб по написаното - или си също толкова повърхност, щом се интересуваш от толкова повърхностна жена или... жената изобщо не е толкова повърхностна щом те вълнува, а теб просто те е яд, че е предпочела друг пред теб, който случайно или не е бил (е) заможен.
Ти си знаш. Аз като жена обаче те съветвам да не досаждаш на жена, която по една или друга причина те е отблъснала.

2.   № 1 е дала женското мнение по въпроса (и съвсем справедливо и точно, трябва да кажа), аз ще ти дам мъжкото.
Никога не хлопай два пъти на една и съща врата. Никога! Ако един мъж си изгуби гордостта, то той престава да бъде мъж.
Освен това, в твоя случай както разбирам от описанието, няма какво толкова да спечелиш от това момиче. Ако наистина е долна и тъпа - оставяй я на долните и тъпите. Кравите са за краварите, кифлите - за кавалите. А готините жени не са се свършили. За наше щастие.

3.   Мисля че изборът си е твой. Защо да не потърсиш, злобна "Пайнерка", на която не и пука за теб? Наистина я потърси, така поне може да разбереш къде си в момента. Истината е че наблягаш точно на глазурата, на това че еди коя си имала хубав външен вид и грам не гледаш характера на човека и това, дали става за нещо. Докато не си промениш мисленето, ще си ей в това положение постоянно.
Успех.

4.   Приятел аз също харесвам момиче, но тя определено си заслужава!!! Друг е въпроса, че няколко пъти ме отряза и вече ми писна да и досаждам или чака аз да и се обадя при, което отново ме грози отново кофти отношение и подигравки!!! Обещах и че няма да и досаждам! Ако ме потърси ще е друга песен!!! Много я харесвам (дори нещо повече), но мисля че тя трябва също да покаже това и да реши да ме потърси!!!

5.   Ако наистина е такава каквато си я описал - по-добре я остави. Но ако не е няма защо де не я потърсиш. Момичетата имат навика да капризничат пред момчето, което харесват (според мен) затова пробвай още веднъж.

6.   Оф, понякога мъжете много ме дразните с тези епитети "злобна/материална" и т. н. Защо когато един мъж не може да осигури на една жена това, което тя иска, и предписва титлата "кучка"? Не че нещо... просто, ако автора не е материалист, а момичето е такова, просто не са един за друг - това е. Явно момичето го правят щастливо предметите, вместо любовта. Ще дойде ден, в който ще стане обратното ама това е без значение сега. Написах ти го преди малко - не сте един за друг.

7.   Авторът: Мисля си, че въпреки чувствата ми, няма да досадя щом това момиче не ме желае и е искала да бъде с друг. Благодаря Ви!