Споделена история от Тинейджърски

Как да заякна малко?
Здравейте, пише ви 14-годишно момиче.

Проблема ми е, че съм слаба. Смисъл някой като почне нещо да ме закача и да ми прилага някакви хватки, аз не мога нищо да му направя :( . Мда сега някои ще кажат, че проблемът ми е доста тъп. Но истината е, че вече не издържам момчетата от моя клас, когато започнат да ми прилагат хватки. Толкова много пъти съм се пробвала да им отвърна, но просто не мога. Никога не съм отвръщала. Забравих да кажа, че не е нищо сериозно. Смисъл закачат ме колкото да ме дразнят. Та въпроса ми е как да по заякна малко, за да им отвръщам. Надявам се, че разбрахте нещо от това, което написах. :D :))))))))))

До админите : Моля Ви, публикувайте моя проблем. :) Мерси предварително.

Коментари

1.   Какви са тия хватки бе? :D Ти да не учиш в училище за бойни изкуства? Еми според мен ако искаш да им "прилагаш хватки" се запиши на карате, джудо и т. н :D Хората заякват, за да са здрави духом, ти искаш да упражняваш насилие върху другите.

2.   Таекуондо. Таекуондото е най-добрият боен спорт.. Особено ако си гъвкава. Пък и има какво да те мотивира - изпитите за колан. Мога да ти кажа, че е чудесно приложим спорт в реални условия. Хем учи на самозащита без оръжия, хем учи и дисциплина, уважение и смиреност. Пък и околните ще имат респект към теб! Запиши се, чудесно е. А и сега е много модерно момичетата да се занимават с бойни спортове. Аз тренирам от отдавна и е много хубаво.. Успех!

Момиче, 12 years old.

4.   judo или фитнес

5.   Просто се научи да ги риташ силно в слабините.Тогава няма да те закачат.

7.   От авторката : А има ли някакъв начин да заякна вкъщи без да ми се налага да се записвам на някакъв спорт?

До Номер 1 : чудесна идея ми даде :D :)

8.   Един съвет никога ама никога не взимай хапове или такива работи! Ставаш Макарон Братле.. Moже да звучи смешно но е факт :D
Най-добре почни да тренираш силов спорт като Борбата какъвто стил искаш Свободен / Класически препоръчвам ти Свободния..

9.   Съжелявам просто прочетох че си момче :D

10.   Тренирай уличен фитнес (т. е. лостове). Безплатно, полезно, ефективно. И е приятно! И аз съм момиче, тренирала съм и е перфектно. Ставащ също по - издражлива и гъвкава! (:

11.   Значи почваш да си пееш от онези карате японски музики които са на тип Street Fighter игрите правиш една стойка на един крак извикваш "ХАЙЙЙЙ ЙА! " и го удряш между очите.
Шегата настрана - е голяма работа, че те закачат няма нужда да ги пребиваш от бой.

12.   Няма нужда да заяквАш ;д Има едно 8 годишно момиче което може много и то ме научи та ще ти кажа 1 хватка.

Разтваряш му ръцете и ги държиш но не си пред него ами до него и с крака ти който е до него го слагаш зад неговия крак и даваш на пред и ето ти го легнал има и още 2 начина ето ги и тях.

Хващаш му едната ръка и почваш да я увиваш като кичур от коса и я слагаш зад гърба му и пак правиш това с крака дето е от 1-я начин.

И последния начин е да не им обръщаш внимание ;д

13.   Със спорт! Запиши се на някакви бойни изкуства и стой та гледай какво ще стане като почнеш да прилагаш наученото.