Споделена история от Тинейджърски

Да остана с него или да замина за Англия
Момиче на 18 години съм и имам следния проблем.
Живея с едно момче от 6 месеца заедно сме от 1 година, но аз не съм много щаслива с него и незнам дали го обичам. Той ме обича много, но е много ревнив.
По цял ден го няма илиза ходи на работа излиза да пие кафе с приятели а МЕН ме кара постоянно да си седя в нас и никъде да не ходя, защото нямаме пари. Но аз мисля, че просто ме ревнува, защото нямаме пари да ходя да видя майка си, но имаме да си купува трева.
Майка ми заминава за Англия другия месец и ме кара да ходя с нея. Аз искам да отида, но немога да го оставя просто немога неискам да го наранявам а зннам че много ще го заболи, той иска да имаме деца да сме семейство обича ме. Показва обичта си по много странен начин но ме обича. Незнам задушавам се незнам какво да правя.
Живота ми се обърка от всякъде.
Нямам сили и смелост да го оставя, но немога да живея повече така...
и да добавя че майка му и брат му ме мразят многоооо..
Моля, дайте съвет!!!

Коментари

1.   Отиди с майка си. Не виждам да имаш розово бъдеще с това момче-ревнува те, нямате пари, задушаваш се от него и техните не те искат.... Какво се надяваш да се промени в бъдеще. Не можеш да стоиш с някой от съжаление за да не го нараниш.

2.   Замини с майка си, рано ти е да се обвързваш сериозно с някого.

3.   Англия. Веднага!!

5.   Обичал те по негов си начин? Ха ха ха. Значи може да е ревнив, да не ти дава да виждаш майка си заради парите, но да си купува трева ( пак ти си ощетената ), да излиза с приятелите си, оставяйки те ей така.. ТОВА ако е любов, аз трябва да се самоубия на място!
Мила

6.   Има пари за трева но не и за теб? Мисля, че това ти е достатъчно да решиш дали да отидеш при майка си, която ти е дала живот или да останеш при него...
Pr0cK

7.   Виж какво ще ти кажа- на 18 години си. Имаш време за деца, къде си се разбързала. А и след като имаш съмнения още от сега, значи не трябва да избързваш с грешни стъпки.
Замини с майка си, това е добра възможност за теб, да се запознаеш с различна култура, ще научиш хубаво английския, ще поживееш в чужбина- а това дава един ценен и незаменим житейски опит, с който по-късно ще се прибереш в България. Ще бъдеш по съзряла и по-мъдра. Живота е още пред вас. Момчето може и да страда, ти също ще страдаш. Но бързо ще ви мине. Според мен помисли кое ти дава повече перспективи- да останеш с него без пари, чувствайки се пренебрегната с един наркоман. Или да заминеш с майка си и да постигнеш нещо в живота си или поне да положи първи стъпки към развитието... Успех и бъди умна!