Споделена история от Тинейджърски

От 1 месец правя секс всеки ден...
Здравейте, аз съм момиче на 16 и от 1 месец правя секс всеки ден. Имам си приятел от 3 клас и много се обичаме. Но със всичко хубаво и си идва и лошото. Майка ми знае и не ми прави забележка, но за баща ми не е същото, той разбра вчера и така де, той ми се скара, но не ме наказа и ми каза ако искам да си тровя живота после аз ще си отнасям.
Същата вечер правихме отново секс, но презерватива е бил скъсан.

На следващия ден си направих тест и се оказа, че съм бремена. Казах на майка ми тя се шокира и вече не ми говори, а аз се чудя дали да направя аборт. Моля ви помогнете ми!
bunny

Коментари

1.   Ами докато четях това което си написала, като мъж, си помислих че ако аз имам дъщеря и тя прави секс щях да поставя правила особено ако е под 18, едно от които щеше да е да НЕ прави аборт ако забременее... Не че искам да съм дядо, но да накарам дъщеря си да знае какво означава да е отговорна....А то твоя случаи е точно такъв!

Мисля че след като правиш секс трябва да си отговорна към гаджето а и към родителите си, а и те към теб. Един аборт също така може да доведе и до усложнения занапред, а и убиваш един човек евентуално. Не мисля че би трябвало да направиш аборт, безотговорно е. А и бебетата са сладки, защо да не го отгледаш...?

2.   Чудиш се?! На какво се чудиш, та ти си на 16 разбира се че ще наравиш аборт. Такива мисли "ма ние се обичаме, ще се справим" въобще да не ти минават през главата. Нямаш си и представа колко си малка и незряла. Надявам се да вземеш правилното решение.

3.   А аз си мислех, че тестовете не могат да ти кажат веднага какъв е резултата.Трябват, мисля, около 10-тина дни, за да се види. Нещо твоята история ми се струва малко измислена. Извинявам се, ако бъркам.

4.   Номер 2 е напълно прав. Та ти още не си навлязла в реалния живот, нищо не си видяла и тепърва ще се влюбваш. Предстоят ти още толкова много неща, не прави грешката да родиш това дете. Животът ти ще се промени коренно и вместо да се забавляваш като връстниците си-ще си стоиш удома и ще гледаш бебето! Малка си, всичко с времето си. Бъди разумна! Успех!

5.   Не е измислена. Просто авторката не знае кое как се прави... и дори не се e информирала какво и кога трябва да се направи ако попадне в такава ситуация.

Сега колкото и да се чудиш е вече късно. Трябвало е да се почудиш преди да започнеш за правиш секс. Трябвало е да помислиш малко какво би станало, ако нещата се объркат.
Ако бях на твое място, щях да направя аборт, просто защото да си на 16г. и да имаш дете, не е работа. Пък и... приятеля ти готов ли е да стане баща? Помисли малко... ако се изплаши и те остави, а вече е късно за аборт? Баща ти те оставя да се сблъскаш с живота, за да разбереш какъв е извън розовите очила. Майка ти не ти говори и сигурно се вайка как може малката й дъщеричка да е бременна. Сама ли ще се справяш?
Ако направиш аборт е много възможно да се появят някакви усложнения за в бъдеще. Риск. Затова се мисли преди да се действа. Каквото и да се случи отговорността е твоя.

Не си мислила преди време, помисли поне сега.
SFA

6.   Цитат от това, което си написала: "Имам си приятел от 3 клас" -това истина ли е, че е момчето е в трети клас???

7.   Аз съм шокирана!!!!! Надявам се това да са някакви измислени истории защото, ако не са ...вече не знам в какъв свят живеем ?!?!

8.   До номер 6 не си разбрал правелно тя искаше да каже че са заедно от 3 клас

9.   Прави аборт бързо. ако ви е писано да се обичате и след 30 години ще сте заедно, и пак ще правите деца. За сега гледайте да завършите училище и да си уредите живота, че тези деца искат гледане, хранене и средства, за да имат нормално съществуване поне. или са ви приятни гледките от детските домове, където такива сладурани като вас пълнят и без това мизерните домове с още и още нещастни деца. Прави аборт докато е малка бременността, че няма такива последствия, че ако станеш 2-3 месец може да я закъсаш за вбъдеще. Има един лекар- д-р Сашо Георгиев от Майчин дом- София, ако не знаеш какво да правиш, обърни се към него спешно.

10.   Ако тази история е истинска. Ти осъзнаваш ли какво става? Аз съм на 17 и също си водя редовен полов живот. И на нас с приятеля ми, ни се случи презервативът да се скъса. Но аз много се уплаших и веднага взехме мерки. Има едно хапче пие се до 72 часа след гафа. Разбира се, това може да се случи на всеки, така че не мога да те съдя. Но миличка, много е рано на момичета на нашата възраст на бъдем майки. Моят съвет е да седнеш с майка си и да и обясниш колко много съжаляваш, помоли я да ти прости и поискай помоща й, защото само тя може да ти помогне в този момент. Дори и да не ти говори, тя ти е майка, няма как да ти обарне гръб. Представи си само как се чувства тя, сигурно главата й не побира случилото се все още. Успех ти пожелавам и сподели какво е станало :)))) Лили

11.   До номер 8-разбрах...

12.   Всеки ден помпане .. явно ви бива в секса.
Авторке аз съм на 17 и се чудя как може да си толкова незряла. А майка ти дето не ти говори сега е знаела,че дъщеря й прави секс всеки ден и нищо не ти е казала,а сега май се опитва да ти прехвърли вината изцяло на теб. Ама и двете като гледам сте еднакво безотговорни! А пък тия глупости дето ги говориш "МНОГО СЕ ОБИЧАМЕ" .. ти изобщо правиш ли разлика между секса и любовта?!

Едно знам със сигурност,че ако Не направиш аборт онзи "дето много те обича" ще се уплаши и ще му видиш само гърба.
Аборта като цяло е най-разумното решение,но и е много опасно за тази възраст. Ако не е много късно пий едно от онези хапчета ако не се лъжа Ескапел се казваше!
Ивето :)

13.   Как така си разбрала на следващия ден.Моята сетра го беще правила секс и се беще скъсал презерватива и когато отидохме на другия ден при нащата гинеколожка тя каза че за да отчете теста има специални тестова които отчитат 5 дни след половия акт,но категорично заяви на на 24 часа след секса неможе да се установи наличие на бременност и именно заради това може да се пие ескапел до 3 дни.

14.   Cпоред мен трябва да направиш аборт,защото ти си на 16 живота е пред теб..

15.   Съгласна съм с номер 14,но гу направи саму аку си сигурна!

16.   Bсичко се оправи пих от онези хапчета и всичко е наред посъветвах се с майка ми и бременноста отмина

17.   Момиче ти си голяма лъжкиня.На втория ден няма как да разбере6 че си бременна и след това бременността да отмина.И как така отмина.Трябва ти психиатър.

18.   До номер 13 и 17 та тя може да е била бременна от преди да направи секса последния път в които разказва че ан следващия ден е разбрала че е бременна. тва е просто логично. алекс

19.   Хах забременяла си от 3-токласник или аз не можах да разбера :D

20.   Лелееее,само на мен ли ми се струва странно как веднага още на другия ден тестът е отчел бременност?Бахти фантасмагориите...

21.   Aбе 19 не от третокласник бе ... лелееее... тя казва че са заедно от 3 кл бе боже може ли такова нещоо толко ли сте глупави и неможете да четете ...

22.   Ем кат си тъпа с извинение .. ;д

23.   Съгласна съм с номер 22 :Д:Д

24.   Още на другия ден да ти покаже, че си бременна... ай стига с лъжите

25.   Аз мисля че трябва да направиш аборт да гледаш дете е трудно а и ако баща ти разбере че си бременна може много да се ядоса аз съм на 11 така че не знам какво е да гледаш деца

26.   №24 и аз се зачудих за същото. единственото обяснение, което ми идва (ако приемеме, че историята е истинска) това е, че белята е станала доста по-рано, но девойката е разбрала чак след инцидента със скъсания презерватив. друго обяснение нямам какъв е тоя тест дето веднага е отчел....

28.   А за мен тази история е измислена. А колкото до д-р Сашо Георгиев, не му пускайте репутация че прави аборти толкова лесно, още по-малко на непълнолетни!

29.   Съдби на кръстопът. ;д Нищо лично, ама ако ще си измисляте истории, поне ги оправете малко. Та имала приятел от 3 клас, та била на 16, та са порели всеки ден, та забременяла, та родителите нищо не й казали ;дд Аз съм момиче на 14 и бих измислила по-добро нещо. Все пак благодаря, че ме разсмя ;д ;дд;ддд

31.   Недей да правиш аборт задръж бебето на 16 си и ти е време