Споделена история от Тинейджърски

Опира ли футболът до парични средства ?
Здравейте на всички които четат това. Разгледах няколко истории и реших да ви разкажа моята. Аз съм едно обикновено 13 - годишно момче. Моята страст е футболът и винаги съм искал да тренирам както другите деца на моята възраст, но понеже моето семейство не е от най - богатите ми е трудно да тренирам поради високите такси. Аз съм още дете и ми се осигурява всичко наготово без да върша нищо в замяна. Все пак родителите ми изпълняват много от моите желания но все пак ми се иска да спортувам и треньор да ми дава насоки в футбола. Всеки ден аз излизам с моите приятели и ние ходим да ритаме. Задобрял съм но се чудя дари да продължа със футбола въпреки това, че знам че никога няма да играя във професионален футболен отбор каквато е мечтата ми. Моля драснете по един коментар и ми дайте съвет :)

Коментари

1.   Човек давам ти два съвета бъди нахален във футбола опира много до пари, но все пак диаманта си личи все от някъде ще се покаже нещо да се докажеш или се запиши в спортно училище там е безплатно.

2.   Би трябвало родителите ти да ти дават джобни. Като за начало, можеш да почнеш да събираш джобните.. не ми се вярва таксата да е толкова скъпа. Освен това е хубаво да се консултираш с някой, който да прецени възможностите ти! Имай предвид, че много от великите футболисти са били бедни като малки. Просто следвай мечтите си и вярвай!
- момиче на 16

3.   Опира най-много до воля и талант!

4.   Вярвай в мечтите си :)! Щом имаш талант няма значение колко си богат, ако се бориш здраво за това ще имаш шансове да сбъднеш мечтата си :)!

5.   Всеки спорт опира до пари. Аз тренирам фитнес и там отиват доста пари, но помни, струва си.
Pr0cK