Споделена история от Тинейджърски

Тинейджърска любов
От сравнително кратко време харесвам едно момиче. Разговаряхме по цял ден. Мотаехме се из парка. И изведнъж осъзнах че съм влюбен в нея. Признах и, започнах да и правя малки подаръци и жестове. Написах и песен (аз съм китарист), но нищо. След няколко дни тя започна да се отдръпва. Спряхме да си говорим всеки ден. Почти не излизахме заедно. Около седмица тръгна с някакво момче което е доста по голямо от нея. Сега ги виждам всеки ден и съм започнал да се депресирам. Всеки път когато ги видя двамата се чувствам супер гадно. Незнам какво да правя, а вече си имам и проблеми заради това. Искам просто съвет към едно влюбено момче.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами приятелю, щом е тръгнала с друг, нищо друго не ти остава, освен да я забравиш, колкото и трудно да ти се вижда това, ще срещнеш някоя друга, която ще сподели чувствата ти, животът е пред теб, не се отчайвай. Няма смисъл да поддържаш тази несподелена любов, колкото по бързо я превъзмогнеш, толкова по добре за теб. Някеде те чака твоето момиче, не го забравяй. Успех. SLAI

2.   Откажи се.

3.   трябва да забравиш за нея :(
както са казали на майтап най-лено се прави приятелство като кажеш на 1 момиче обичам те, тогава отговора е ще си останем само приятели :(
имах същия проблем и видях много зор докато забравя предишната си любов да кофти е но бъди сигурен после ще си намериш друга която ще те заслужава
щом тази не отговаря на чувствата ти занчи не те заслужава...
спри да се занимаваш с нея на нея й е все едно щом дори не ее говорила по този въпрсо недей да страдаш напразно

4.   Мисля, че може да си изплашил малко момичето, казвайки й толкова внезапно. Възможно е другото момче да го използва, за да те накара да я ревнуваш... Има само един начин да разбереш-отиди и я попитай защо постъпва така с теб и дали има някакви чувства към теб. Ако отговорът се окаже да и иска да е с теб-супер, а ако е обратното, остави я и си намери друго момиче. И в двата случая нищо не губиш!
Късмет! :)

5.   Номер 4, четеш ми мислите!
Възможно е момичето точно така е направило. Отиди и я питай директно. Ако е много срамежлива малко трудно ще ти отговори. Струва си, отиди и попитай.
Кураж!

Сел

6.   Незнам защо всички опяват с това да я забрави, хора влюбвали ли сте се, изпитвали ли сте го, предполагам че забравянето е едно от най-трудните неща. А по твоята аз съм момоче и бих те посъветвала да опиташ да контактуваш с нея повече, опитай да се държиш мило, опитвай с всичко, зс което се сещаш, но не прекалявай, защото може да я изплашиш. Пожелавам ти късмет, но ако не се получи ще можеш да я забравиш по - лесно, защото след всички неуспешни методи болката почва да намалява и с времето неусетно забравяш :)

7.   Хей здрасти и на мене ми се случва в момента нещо подобно с мой много много добър приятел от класа. (bff сме от много малки първи клас). Разликата обаче е, че той не ме харесва просто.... не знам пак така излизаме заедно пишем си в скайп и други говорим по телефона и така.... Вчера ми се обади и каза, че имал нещо много интересно да ми покаже и, че ще дойде да ме забере за да отидем у тях. Бях му казал, че искам да имам близнаци(тъй като той ме попита) и така де... също като тебе ми беше написал песен, но много хубава(той наистина има талант), а песента беше написана на картичка върху, която бяха изрисувани близнаци. Толкова много се зарадвах даже наизустих единият от куплетите на песента. Та... исках да кажа, че не я разбирам твоята приятелка. Знам ли? Опитай се още веднъж да я зарадваш с нещо, което харесва, ако се получи късмет с нея, ако не има и други момичета. Аз наистина не харесва такива поеми да ми пишат, но зависи и от кого са разбира се. Може би, ако погледнеш реално щом е тръгнала както ти каза с доста по-голям от нея значи си направи сметка от кой тип момичета е. :)) :)) :)) Все пак обаче дано се получи с нея.

8.   Номер 7 ти да не си авторката на темата „как се разбира кога едно момче е девствено”, която беше побликувана в раздел„секс и интимност”?

9.   Пак съм аз номер 7
Само забравих да кажа, че щом е постъпила така с теб не ти е и истинска приятелка. Наистина не ти казвам да я забравиш, защото знам, че е трудно, но все пак може поне да се опиташ. На нея явно не я интересуват твоите чувства така, че...
И не съжалявай за това, че те оставила единственото за, което можеш да съжаляваш в този случай е, че си отделял толкова време да бъдеш с нея. :)) До някъде те разбирам, но не напълно както казах в предишният ми коментар при мен е малко по-различно.

Пс: Съжалявам, че съм допуснала правописни грешки, но още съм много щастлива за да пиша и няма да се учудя, ако кажете, че не сте разбрали почти нищо от това, което съм написала. (:*)