Споделена история от Тинейджърски

Как никой не ме забелязва?
Аз съм момиче на 15, уча в хубаво даскало и имам строги родители, които карам да ми угаждат. Преди това лято бях едно нормално момиче, не излизах много мислех повече за оценки и не мислех за момчета.

Тази година сякаш нещо в мен се промени искам момчетата да ме заглеждат ида ме харесват. Промених се напълно вече нося дълбоки деколтета, къси поли, ходя по дискотеки и по улици към 8 20.00/22.00. Повечето ме мислят за курва която е била с много, но това не е вярно. Момчета ме харесват оглеждат, но нищо повече. Единствено някакви чичковци имат смелост да ме заговорят. Преди харесвах от готините момчета, а сега ми харесват по-свитте момчета, които като ме видят казват гледаи тая курва. Не искам пак да бъда като преди харесва ми този начин на живот, но и та как никой не ме забелязва. Какъв ми е проблема :(

Благодаря на всички които са прочели историята ми. Съжалявам ако има правописни грешки.

Коментари

1.   Облеклото ти и предполагам държанието! На сина ми приятелката е на 16 години, облича се хубаво, но не предизвикателно и има вечерен час до 20.30 часа. Доставя ни удоволствие да я водим с нас защото е тактична. Преосмисли си поведението и облеклото, не ти казвам да се облечеш като монахиня, но прекаленото разголване е грозно, загатни това което притежаваш не го показвай. Съобразявай облеклото с мястото, на дискотека можеш да отидеш и с 3 пръста пола, но на училище редно ли е?

2.   Ами хайде да се запознаем тогава :)))

3.   Напротив забелязват те, но никое момче няма да иска да има гадже като теб, защото, както самата ти си признаваш изглеждаш като курва. Та кое нормално момче ще те поиска? Естествено никое и това е логично. Синът ми е на твоите години и много сме си говорили на тази тема. Повярвай ми избрала си грешен подход, късата пола няма да ти даде това, от което се нуждаеш. Ще ти кажа тайната- обличай се стилно, бъди интересна с поведение и интелект.

4.   Здравей!

Трябва да знаеш, че момчетата се развиват по-късно отколкото момичетата. Защо бързаш да порастваш? Можеш да бъдеш привлекателна и без да се обличаш предизвикателно и да си показваш прелестите. По-свитите момчета са с повече комплекси и/или се интересуват повече от учебния материал.

Можеш да смениш тактиката и да се обличаш стегнато и шик с ризи, панталони и поли с класическа линия, а ако задълбочиш интереса си към някой от предметите можеш и да намериш симпатии с типа момчета, който ти допада. Така не губиш нищо:

- увеличаваш шанса си за университет;
- започваш да се носиш модерно, а не леко
- намираш компания, която ти допада и прилича на години и интереси

Успех!

5.   Въобще да нети пука бади курва .

6.   2. Ами хайде да се запознаем тогава :)))
Колко смешно :д
До номер 4 имам хубави оценки, дори стипендия и ще продължавам и тази година да уча, но проблема ми е друг..

7.   Бих била чесна. Много момчета забелязват момичета като теб. Оглеждат ги и им се наслаждават. Както казаха момчетата по-късно започват да мислят вече за други неща и явно не си срещала точно определения човек. Не бързай. За всичко си има време .. гледай после да не съжаляваш за действията си.
Бъди малко по-сдържана и не ги нападай, те все още не са готови за флирт.

Искрено ти желая успех за напред!

8.   Ако трябва да ти дам честен отговор-имаш проблем.Комплексарка си.Комплексите ти избиват заедно с хормоните и настава хаос.Да се надяваме,че от този хаус ще се роди нещо добро...в коерто силно се съмнявам :) Номер 4 е прав/а,напълно я подкрепям.Замисли се дали искаш да бъдеш курвата на класа или искаш да бъдеш себе си :)
D.D.D.

9.   "Въобще да нети пука бади курва". - Курвите, мойто момче (или момиче, или каквото си там), станаха прекалено много. Ти ако искаш бАди курва (курвар), но не се опитвай да съсипваш живота И на останалите... (пък те ако са толкова глупави нека те слушат).

Авторке, на какво се дължи тази радикална промяна в теб? Завиждаш на онези... боклуци? Искаш да си като тях? Искаш момчетата да подсвиркват след теб и да викат "Улиии, миличката, миличката"...? (Не се учудвай, те (повечето) само това знаят).

Какво ти пречи да бъдеш предишното точно и ученолюбиво момиче? Нямаш слава?... Това ли е най - важното?

Можеш отново да се прибираш в 20h, отново да учиш вместо да щъкаш из дискотеките, и в същото време да се обличаш, стилно, но не и предизвикателн.
Така ще имаш значително по - голям успех във всеки един аспект. Ще си добра учиничка, послушна дъщеря, и харесвано момиче.
Харесвано... не заради дълбокото деколте и голия баджак, а за... нещо различно.

Една от малкото различни хора, или поредната курва... ти избираш.
SFA

10.   Извинявай, мила, ама с такава визия никое момче няма да те вземе насериозно. Ще иска само да се позабавлява с теб за 1-2 нощи и после ще те захвърли като ненужен парцал. Това ли искаш? Това ли е щастието за теб?

Аз до колкото разбрах, искаш да бъдеш обичана и истински щастлива, нали така? Е, скъпа, да ти кажа, това щастие няма да го намериш по този начин. Докато не се промениш, всичко ще си бъде така, както го описваш - с чичковците и с курвенската ти визия... Всички ще продължават да те смятат за такава, каквато не си. Но ако се харесваш така, продължавай. Знай само, че така никога няма да намериш истинското щастие и любов. От теб зависи.
Успех!

11.   Според мене комплексите яко избиват

12.   SFA,коментара ти просто е безценен :) Много съм съгласна с номер 8,а от мен щи кажа,че почваш да се разгонваш...няма смисъл да коментирам повече
Сиво

13.   А бе я. Аз мога да ти кажа че и мен ме наричат курва и каква ли още не, ама си имам много фр които уважавам и те ме уважават имам си и приятел и искам да ти кажа че ако ти се харесваш и тфоите фр също те харесват не се променяй заради некфи непознати ф тоя сайт и тфа ти го казвам щот знам какфо ти е!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Крисс

14.   Афторке, взимай пример от №13. Виж нея я наричат курва ама тя душата си има фр. и тя много ги уважава и те много я уважава и нали се сещаш за кфо уважение стаа въпрос? То момичето знае кфо ти е, и много правилно те съветва... да знаес.
И наистина не слуша некфи тука непознати... (стискам палци да не познаваш съществото подписващо се с "Крисс").
SFA

15.   Евала бе номер 13. Кфа си, напрао ме разцепи.Нема 6-5, никой не ебаваш. Имаш си фр и се уважаате. Е тфа ти е играта! Брао!

SFA, забрави. Късно е за каквото и да било. Нищо няма да разберът каквото и да им кажем. Те са си щастливи да са такива и се чувстват герои на своето време. Бях зубрачка а вижте ме сега- курва от класа. Повод за гордост. :)
Ралфф :))

16.   Знам, Ралф. :)) Но възможността някое подрастващо и все още непопаднало, в дупката, дете да прочете това и да си вземе поука, не е чак толкова малка, затова си струва да опитваме. :)

Хей, поздрави за коментарите... добър си. :))
SFA

17.   Благодаря ти SFA, просто убивам времето. Дано не съм навредил на някой. Поздрави и на теб! :)
Ралф

18.   Ами промени малко външния си вид момчетата няма да харесат някъква БУКВАЛНО казано курва !