Споделена история от Тинейджърски

Да й дам ли време?
Здравейте, имам малко проблеми с приятелката ми..
та излизаме с нея от 2 седмици, но имам чувството, че в последно време само ме избягва и тя ми каза че не съм аз виновен, а тя просто е била много изнервена...
Но на мен не ми се вярва да е от това и просто си помислих да експериментирам нещо и то е да я оставя, тоест имам в предвид да я чакам тя да ми звъни, тя да ми пише да излизаме и т. н.. , досега винаги аз съм правил първата крачка и по принцип е нормално (да спомена, че съм момче на 15 години), тя също е на моята възраст и мисля да я оставя за известно време или по-скоро да и обръщам по-малко внимание и тя ако има чувства към мене, би ме потърсила, но искам да ви попитам дали това ще е от полза да го пробвам, защото ми писна все аз да си мисля че от мен е нещо, а не е досега не сме се карали изобщо..
Мерси предварително за отговорите.

П. П: Знам че ще кажете да и дам време да свикне, но според мен не е от това да свиква, просто има нещо което не иска да ми го каже..

Коментари

1.   Не си губи времето, тя или си харесва друго момче, или просто не харесва теб и не иска да те обиди. С времето ще става по-скоро по-трудно, по-добре си търси друга приятелка

2.   Съгласен съм с номер 1, много хора са ми споделяли подобни проблеми и все има някой друг..

3.   Ами по говори с нея, за да разбереш причината, попитай я директно дали те обича, иска ли да е с теб дали си я обидил с нещо, ако одговорите са отрицателни няма смисъл да я притесняваш.

6.   Е какво става, авторе?

Purpplle Hallaine

7.   Къде са коментари,4и5?

/Модератор7 - Не са одобрени. Нарушени са правилата на сайта.

8.   От автора:
Ами стана така че скъсахме..
Просто адски се ядосах, че така стана и си счупих пръста в една стена. Проблема е че и тя не знае какво иска каза ми "не съм сигурна в чувствата си", "акоо искаш засега да си останем само приятели", "много сме избързвали" това и бяха финалните думи.

Тъпото е и че ми го каза чак след 1 месец като ходихме, можеше да ми го каже още в началото и да не ме нарани толкова кофти, че да чупя пръсти в стени, но такъв съм си аз винаги ги избирам такива момичета.
Все пак много ви благодаря за отговорите и се оказахте прави.