Споделена история от Тинейджърски

Приятелите на брат ми
Здравейте ;) Реших да ви пиша понеже изпитвам голям срам. Аз съм момиче на 16 имам брат на 18. Той често се събира с приятелите си в нас. Един ден ми каза че излиза и аз си мислих, че няма никой вкъщи и си избирах дрехи, понеже имаше важно събитие и трябваше да си избера хубави дрехи. Отидох до кухнята за малко и в този момент се прибира брат ми с приятелите си, а аз по бельо. Стоях като вцепенена, не знаех какво да направя. Приятелите му ме огледаха добре, докато се осъзная. Брат ми като се осъзна им се развика да се обърнат да не гледат и буквално ги изрита от нас. Вътре се чуваше как им се кара че са ме гледали и някакви такива, а те хвърляха шеги колко секси била малката му сестричка и тъй нататък. След като влезе ми се скара, защо съм се разхождала така, Обяснява ми че са момчета и че вече щели да ме гледат по друг начин. Аз разбира се потънах в земята от срам. На другия ден приятелите му пак бяха в нас и отново ми хвърляха някакви погледи, усмивки, но внимаваха да не ги види брат ми. Въпроса ми е следния: Как може да преодолея този срам от приятелите му и от брат ми, защото той ме защитава много и винаги ме е пазел от приятелите му, защото били много големи и неподходящи за мен и ме е срам?

Коментари

1.   Хаха за мен забавна история, за теб не. Спри да го мислиш толкова. Приятелите му са на 18 нито виждат момиче за първи път, нито тяло на момиче. Това, че пускат базици за теб пред брат ти и се шегуват е само, за да го дразнят. Това, че казват, че си секси може само да те радва. За всичко има първи път. Видели са те няма връщане на зад. Шегувай се и ти с тях за тази случка и така/...