Споделена история от Тинейджърски

Историята на младо момче в училище !
Аз съм ученик на 17 години. За жалост когато бях 4 клас започнаха доста проблеми с класът ми. Бях обиждан, бит, унижавам. След 1 година вече бях напълно сам. Целият ми глас беше против мен, всеки ме унижаваше всячески и си правеше каквото иска. Поради факта, че не си падам по физическата разправа се допитах до учители. Никой нищо не направи. Всичко продължаваше всеки ден. Реших да ги игнорирам и да се опитам да си хвана гадже. Харесвах 1 момиче, но някак си те разбраха коя е и на следващият ден тя беше убедена, че аз съм пълният смотлио който може да съществува. Всичко това продължаваше всеки ден до 7 клас. Завършихме и отидохме на разходка да отпразнуваме. В последствие когато се прибирахме бяхме нападнати от SKINHEADS и челоста ми беше изместена, в следствие на което в продължение на няколко месеца ядох само бисквити с мляко през сламка. Отидох в ново училище. Надявах се там всичко да е различно. В началото ме беше много страх от това да се запозная с някой защото мислих, че всичко ще се повтори от ново. Мина първият срок вече бях приятел със всички и всичко беше идеално. Това беше най - щастливият момент - защото вече имах приятели, а не бях САМ имах на кой да разчитам и с кой да се забавлявам. Всичко върви просто идеално.

Коментари

1.   И аз бях така, ако намалим годините затормози на 2. В новото училище има само 1-2 лигльовци, но никой не им обръща внимание.

2.   О сякаш чета своята история. Радвам се, че си намерил приятели.

3.   Много е хубаво, че си си намерил приятели и всичко се е наредило :)! Тези хора, които са те обиждали са идиоти ;), звучиш ми като свестно момче :))!