Споделена история от Тинейджърски

Кандидатстване след 7 клас.
От 15 Септември съм 7 клас. Проблемът е, че не знам къде да кандидатствам. Не искам да оставам в моето училище защото има хора с които просто не се понасям а и училището е едно от най-попадналите в Велико Търново. Влекът ме информационните технологии или по-просто - компютрите. Имам няколко варианта.
1. Природо-математическа гимназия. Специалност - информационни технологии
Не съм много добър по математика (предимно 5тици и 4рки)
2. Икономическа гимназия. Специалност - информационни технологии.
Има още два варианта които ми се струват най-лошите от всичките - Строителния техникум или Радио техникума. В строителния е най-лесно и там влизат тия с по-лошите оценки, а аз не съм имал ДОСЕГА завършена с по-малко от 5. 50(не се хваля).

Моля давайте съвети. Да се съветвам с майка ми или баща ми не е вариант защото те казват единствено, че животът си е мой и сам да вземам такива решения за да не ме подведат.

Коментари

2.   Аз също съм от Велико Търново и ти препоръчвам Иконома с Икономическа информатика. Аз съм с такава специалност и не съжалявам
П. С. ще съм 9 клас

3.   От автора.
Мерси за съвета 2. Ако може да ми кажеш какъв БАЛ се изисква за там и ти с колко влезе. Ако може и да кажеш преди в кое училище си бил, може да се окаже че сме били в едно училище. Ще чакам още съвети.

4.   Аз смятам, че в Природо- математическата гимназия ще ти е по-добре. Аз лично тази година влязох там, но с друга специалност. Смятам, че ако ти се учи по- добрият избор би бил ПМГ :) Все пак решението си е твое. Късмет, и дано влезеш там където искаш!

5.   от №2
Аз влязох с бал 29, 373 от 36. До 7 клас бях в ОУ " Бачо Киро". Ми горе-долу минимума поне да моята паралелка беше 23