Споделена история от Тинейджърски

Животът ми...
Здравей , на всички койо четат тази история .Така животът ми тотално се срина просто не знам какво да правя ,не че вие ще успеете да ми помогнете, но искам да споделя ,че ми стана твърде тежко.Останах без приятели ,без нито един ,останах без гадже .Изобщо напълно сама почти всеки ден плача искам всичо да бъде като миналата година по това време .Имах всичко и бях много щастлива ,а сега нищо . Вече и хората забелязват че ми има нещо, вечно тъжна .Имам семейство, но просто с тях не мога да споделя .Вече се чудя да ли ще мога да излезна от тази дупка ,в която попаднах.Имах хора около мен който направо не можеха да дишат без мен, ден да не ме видят и преобръщат всичко ,за да ме намерят .А сега какво НИЩО!!!Просто всичко изведнъж рухна без никаква причина .Не знам просто нищо не знам какво стана и защо изгубих всичко . В началото когато всичко рухна дори мислех как мога да се самоубия ...

Коментари

1.   Горе главата, животът ти тепърва предстои. Ще ти предложи още много изненади - хубави и лоши. Няма как.
Д-р Хаус

2.   Хайде сега си представи следното:
Ти си майка на 2 деца, самотна при това, съкращават те от работа, взела си заеми от банки и познати и няма как да ги връщаш. Започват да те заплашват, че ще загубиш жилището си и ще останеш на улицата, подкрепа от никой и от никъде не можеш да очакваш. Децата ти няма какво да ядат, ти нямаш какво да ядеш, нямаш пари да си покриеш битовите сметки и от дружествата те заплашват със съд... представи ли си го? Хайде сега марш на вън на чист въздух и благодари хиляди пъти в каквото вярваш там, че не си в това положение и че живота е прекрасен ;)

3.   Е, как без причина? Кажи нещо по-конкретно, за да измислим нещо разумно.

4.   Номер 2, всички си имаме проблеми, всеки със своите.
Аз напълно те разбирам, скъпа авторке, аз също не спирам да тъгувам за времето от преди точно една година - бях толкова щастлива... имах приятели, гадже... всичко беше чудесно. А сега и аз се чувствам по същия гаден начин като теб. Вярно, не съм съвсем сама - имам 2 по-близки и верни приятелки, но не спирам да тъгувам по загубените хора. Те се кълнеха, че ме обичат повече от всичко на този свят и че аз съм най-важният човек за тях, а в един момент се оказа, че просто не е така и че само ме нараняват.

Не мисли за самоубийство, бягството от проблемите не е решение! Бори се! Трябва да продължиш напред. Все някога ще срещнеш нови приятели, ще намериш ново гадже... не губи надежда! Казвам ти го като човек, в твоето положение. Няма да отрека, че и аз мислих за самоубийство, но осъзнах, че това изобщо няма да ми помогне. Аз имам мечти, цели и не искам да умирам преди да ги постигна. Така че - стегни се и давай смело напред. Аз съм с теб. Не забравяй, че не си сама. ;)
Успех!

5.   Ооо Любе

6.   Недей да се натъжаваш спокойно нещата се някак си ще се оправят.....ако искаш намери ме в скайп ..... и всеки път като ти е трудно нека да си споделяме ..ЖОРО
ps:скайпа ми е gasol-das

7.   Всеки има такива моменти. Трудно е, но се преодолява. И аз съм в подобно положение, но нещата се оправят.
А и трябва да знаеш, че нищо на този свят не се случва без причина, всичко има някаква цел.