Споделена история от Тинейджърски

Всичко се преобърна... за по - малко от една седмица
Здравейте!
Напследък с най-добрата ми приятелка доста се караме. Аз обикновенно като се ядосам и започвам да си викам и да псувам, но не бия никой. Изградала съм доста. Момичето, с което може да се каже, че се мразим сега ходи с нея. Понеже аз съм много подлежима на депресия следват страшни последствия за мен. Тя е възпитана доста добре, а аз за всяко нещо от сорта - Их мама му стара! съм невъзпитана и разглезена. Но не ме боли от това. Боли ме, че сичко е било лъжа. Момичето, което до днес обиждаше в следващата минута и се извиняма с са добри приятеелки.

Тя миналата година имаше друга приятелка, с който всяко междучасие бяха заедно. Така, това спря. Сега бившата ми най-добра приятелка, която се върна от Америка ми стана също толкова близка и от време навреме отивам да я видя какво прави в нейната стая защото сме от различни класове. И така според нея зарязвам нея заради бившата ми най - добра приятелка.
Аз пък си мисля, че че заради момичето, с което ходи се очуждаваме една друга. Те са заедно всяко междечаси правят неща заедно другата и приятелка ме изолира от тях смисъл че не ми дава да правя нищо с тях двете а всеки път, когато бфф-то ми иска другата се сърди. Опитах да се променя но те ми дадоха писма които са си писалидокъто бфф е била болна точно след рождения ми ден. Тогава пак се бяхме скарали и тя дойде да ми се извини като ми подари една кравичка, която много харесвах.
Тогава направих компромис за пореден път и и казах да не ме изоставя повече. В писмата прочетох, че всичко било грешка нашето сдобряване, че аз съм била невъзпитана, разглезена.

Баба и ми е разказвала, че като малка във 2-ри клас ме е питала за нещо по български и аз съм и казала - Теб трябва да те върнем в първи клас. Спорлед бфф това е обиди нарянявания и т.н. Добре разбирам тогава съм била лапетия. Доколкото си спомням аз изобщо не съм била кротко дете. И в писмото още прочетох, че тя ме е лъгъла, че не изкала с др момиче, което до онзи ден казваше тъпачка да е в един клас и е писала цитирам - Даже ще е много хубаво ако сме в един клас. От това ме заболя най мноого от това, че животът ми до сега пропиляните 4 години са били лъжа.

Учили са ме не се доверявам на хората само на семейството и мисля, че са прави не се доверямайте на хората, защото едно - днес друго утре.

Коментари

1.   Пий една студена вода и си намери полезно занимание.
Единственият начин, да не се чувстваш нещастен е да нямаш много свободно време да се чудиш щастлив ли си или не. :)

В приятелството не трябва да има корист. А хората минават през различни етапи, също и интензивността на взаимоотношенията им, така че не можеш да очакваш, че винаги ще бъдат до теб. Разпусни и комуникирай с повече хора. Понякога се оказва, че най-близките ни хора извън семейството, не са точно тези, върху които най-много концентрираме вниманието си.

Доверието се гради трудно и е доста променлива величина, особено по време на пубертета, когато всеки се лута, докато се себеутвърди и намери средата си. И това ще мине...
Усмихвай се!

2.   Нищо не разбрах от историята ти. Пиши по грамотно.

3.   Не мога да разбера нещо? Като сте най-добри приятелки ходите заедно ли, какво ? Всмисъл все едно сте момиче и момче - двойка ? Какво значи да не излиза с други? Това е много изкривена представа за приятелство...

4.   С вкички става така, но не всички като теб пишат по такива сайтове... Пораствате, ще започне да ти завижда, да те отбягва ако си и конкурензия.. нищо ненормално

5.   Леле,ще ти прочета историята пак утре кат съм ненапушен че ся нищо не можах да разбера....пиши по-грамотно