Споделена история от Тинейджърски

Е-книги
Моля ви предложете ми някакви хубави е-книги интересни за момиче на 15-16 години. Харесвам романи като "Чудовищен" (Beastly), "Предимствата да бъдеш аутсайдер" (The Perks of being a wallflower) и подобни. НЕ харесвам поредицата за "Сирена"!!! Наистина предложете ми хубави, смислени книги които да мога да намеря в електронен формат. Може и някой хорър, Само ме насочете към сайт от който мога да си изтегля дадена е-книга и така. Очаквам предложенията ви, защото мисля че четенето на книги от тийнейджъри в днешно време не е на изчезване и трябва да се поддържа!!!

хохох
Т, 15

Коментари

1.   100 пъти по-хубаво е книгата да си бъде нормална с корици!!!

ж16

2.   За е-книги не мога да ти предложа, но пък горещо ти препоръчвам Вината в нашите звезди на Джон Грийн както и Гара Ватерло на Емили Грейсън. Аз лично не харесах много Да се обичаме с отворени очи на Хорхе Букай, но пък на теб може да ти хареса :)

3.   Спасителят в ръжта от Селиннджър за мен е много хубава книга но не е фантастика. Тя е срад 100 най-интересни книги за 1935-2005 година според някаква световна класация. Също когато Джон Ленън е бил убит неговия убиец я чете докато чака полицията да се предаде и после разказва че тази книга го е вдъхновила да убие Джон Ленън

4.   Номер 1, на същото мнение съм но напоследък книгите изобщо не са на достъпни цени, поне добрите! Много мразя да чета от таблет или телефон, но какво да се прави. :)

Авторката.

5.   Можеш да се регистрираш в някоя библиотека и от там да взимаш книги. Можеш да събереш пари и да си купиш книга. Има много хубави книги за по 15 лева, не са много скъпи.
Ако майка ти и баща ти четат книги или имат приятели, които четат книги, можеш да вземеш от тях.
Като хорър мога да ти препоръчам на Стивън Кинг - То, освен ако не си я чела. Или на Саймън Бекет - шепотът На Мъртвите.
Трилогията на Рейчъл Хокинс - Хекс Хол - е много харесвана сред нас тийнейджърите.

Black Sabbath
Момиче на 15 год.

6.   Клетниците на виктор юго, приказка без край на михаил енде, без дом на хектор мало

7.   Прегледай Читанка.инфо — пълно е със книги, включително в epub/fb2 формат.

8.   Съгласен съм с номер 1!!