Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е?!
Здравейте.
На 17 съм, от провинцията, искам да споделя нещо случващо се в живота ми и се надявам, че ще ми стане по-добре. :)

Както казах на 17 съм (почти на 18), тази година ми предстои бал, догодина учене... Нормално ли е на тази възраст да мисля за семейство, деца? За това, че искам да създам такова, да имам собствен дом, споделен с момичето, което ме ненавижда, но въпреки всичко да го искам с цялата си душа.?!

Коментари

1.   Напълно си е нормално :-)
Само смени момичето. Щом те ненавижда нямаш шанс.

2.   Нормално е, ако си от малцинствата...Направо като те ненавижда, отвлечи я да ти пристане и тогава вече мърдане няма...

3.   За номер 2 съм ;) На 18 год. и мислел за семейство!? Вие момчетата по-принцип си се развивате доста по бавно от момичетата (интелектуално) и 22-25 годишните не са готови за семейство-пък на 18 абсурд! Лично мое мнение е, че най-добрата възраст за това при мъжете е след 30.

4.   Да, просто го искаш! Браво! Малко хора, камо ли момчета мислят като теб. Поздравления! Не мисля, че номер 3 е прав/а, защото всеки е индивидуален, да не ги слага всимки под общ знаменател.....

5.   Автора: Не съм от малцинството.

6.   По скоро мечта, която не е подплатена с жизнен опит. С времето ще отрезнее. И на мен ми се е случвало.

М29

7.   НЕ! Не е нормално. Как на 18 години ще мислиш за такива неща? Най-вероятно наистина си от малцинствата. Почни да мислиш ако искаш и за внуци....и т.н. :) Хахахахах. Смешник.

8.   Хлопа ти дъската!Не направо ти се е разковало цялото дюшеме!!!

9.   От автора:
@N7, няма нужда от обиди ;) Просто споделих, а ти се правиш на интересен ;)

10.   Не може с точност да се каже кое е нормално и кое не. Това да си мислиш за нещо и да го правиш са две безкрайно различни неща. Не се притеснявай и по-скоро се съсредоточи върху актуалните неща от ежедневието ти в момента, които си споменал.