Споделена история от Тинейджърски

Какво да му подаря за Коледа?
Здравейте, аз съм момиче на 16.
Дайте някакви идеи за коледен подарък, наближава
Коледа а аз изобщо си нямам на идея какво да му взема
на приятеля ми. Чудих се за декоративно водопадче,
много са красиви ама някак си не допада и се отказах.
Ровех се из нета за някакви неща. Мислех да му взема
възглавница под формата на ьърце с наша снимка,
обаче това мисшя да юу взема за Св. Валентин.
И накрая де спрях на коледните костюми " Снежанка ",
еротично бельо и т. н. Той и без това нещо
ми беше казал, такова от този сорт и се спрях на това.
Вие какво мислите? Примерно аз с лостюма и още нещо
но не знам какво. Моля ви помогнетее! Ще съм ви, мн.
благодарна :)

Коментари

2.   Сладурано, научи се да пишеш, пък тогава избирай еротичното си бельо.

3.   Пази по-романтичните идеи за февруари месец. Зависи какво харесва. Това на което си се спряла не е лошо като идея, аз имам още няколко идеи, който може и да ти допаднат.

1. Часовник - сега ще си кажеш нелогично е, защото има устройства наречени телефони, ами не е така. Не е лоши човек да има и двете.

2. Книга - ако е по четенето, може и енциклопедия да му подариш.

3. Спортен екип - ако е по спорта, но зависи. Аз имах едно гадже във втори клас, което уж обичаше да играе баскетбол, за рождения ден му подарих такъв екип и какво? Ама както и да е.

Аз за момче по-трудно избирам подарък, за момиче ми е по-лесно. Имам още идеи, но не ми се пише.

Падналото ангелче :*

4.   Не мога да се сдържа и искам да ти кажа едно голямо - БРАВО!!! Имам приятелката от година и нещо (момче съм на твоята възраст) и тя никога нищо не е правила за мен, дори и някакъв мил жест, а аз на нея да и то доста :(. Възхищавам ти се и завиждам на приятеля ти :D. Относно другите момиче... те могат само да вземат пример от теб :). А за подходящ подарък бих ти препоръчал някакви белезници :D или да комбинираш с подходящ парфюм :)

УСПЕХ и още веднъж хвала за това, че държиш на приятеля си :)

5.   Ми ддз как го мислиш ти, ама на мене не ми звучи мн нормално 16 годишна движение по порно сюжет хаха. Момче е сигурно ще го хареса, но както ти решиш

6.   Абе какви са тия глупости - водопадчета, сърчица, на баба ти хвърчилото... Подари му някакъв МЪЖКИ подарък, на който наистина ще се изкефи - яка пиротехника; комплект инструменти; комплект шнорхел, маска и плавници; маркова футболна топка; ваучер за бънджи и парашутен скок...

Иначе все едно на Терминатора да му подариш плюшено мече - най много да го използва като тампон да си избърше машинното масло, изтекло от куршумените дупки по тялото си след поредната битка...

7.   Спортен волан ;) :D

8.   До номер 1,

Разбираш, че сме в България и че повечето българи не знаят що е правопис, нали?

9.   До 6,

Надявам се разбираш, че не всички мъже харесваме "яка пиротехника", футбол и комплекти инструменти от които си имаме достатъчно... и също, че някои от нас дори не могат да плуват и не ходят на море (да, от Варна съм).

11.   До 9,

Да, особено ако си от онези, дето се епилират навсякъде и си говорят на "ма"! Надявам се поне по възглавнички на сърчица и водопадченца да си падате.

12.   Мъжете не харесват водопадчета, мечета и сърчица!!! Еротичното бельо е прекрасна идея, може към нега чифт белезници или някаква играчка. Също съм на мнение, че подаракът трябва да е мъжки, а не някаква лигавщина. Подходящи са според мен- билет за рок концерт или футболен мач, техника, мъжки парфюм, нещо свързано с любимия му отбор.

14.   Билети за ЛЕ-Лига Европа за януари или билети за екшан филм може и да те земе

15.   12, ти откъде знае какво не харесват всички мъже? Нима е задължително един мъж да има любим футболен отбор и липса на секс играчки? Че да улеснят жените с избор на подарък?! Всеки мъж може и има право да харесва различни неща, хората не са еднакви, макар да ви се иска.

- silenter -

16.   Много добро решение си взела! Купи нещо еротично с което ще го изненадаш и ще остане доволен :)).
Аз на моя му взех нещо закачливо и за мен еротично бельо от www. sexshop. bg. защото получих по е-мейл код за отстъпка -15% cupidon 15 и реших да се възползвам. :P