Споделена история от Тинейджърски

Той ми е като наркотик...
Преди време се запознах с едно момче. И имахме интимни отношения, без сериозна връзка. Аз се влюбих в него. Отнощенията ни бяха все едни и същи.

Запознах се с друго момче, започнах да излизам с него и тръгнахме въпреки, че все още обичах предишния. Когато той разбра, че съм тръгнала с друг реагира много зле и започна да разказва на всички какво сме правили заедно.
Той също си хвана приятелка и всеки пое пътя си.

Но аз продължавам да се интересувам от него и да имам чувства. Как да го забравя след като той ме е обсебил и ми действа като наркотик???

Коментари

1.   Наистина е трудно да забравиш някой ,който ти е влязъл под кожата!Вариянта е да се влюбиш в друг(но обикновенно това нестава,защото чувствата са ти насочени към предишния)и така другият вариянт е да чакаш всичко да отмине с времето.
Ако обаче се виждате често ще стане трудно да го забравиш.

2.   Направела си грешка че си му изневерила с друг,а щом реакцията му е била лоша начи той е имал някакви чуства към теб,опитай отново.

3.   Аз сам по същия начин само кадето не сам спала с бившия и немога да го забравя сегаа ;(;(;(

4.   Мацко, подобна е и моята история. Преди около известно време имах интимни отношения с едно момче, което познавам от доста време и може да се каже, че той ми е страшно добър приятел (споделям му много неща както и той на мен), но след онази случка чувствата ми към него се засилиха. И сега се занимавам с друго момче, но не мога да си го избия него от главата. Абсолютно всичко ми напомня за него. Продължаваме да сме просто приятели. Много бих искала да му разкрия истинските си чувства, но все нещо ме спира. Може би това, че той е от типа мъже "всяка вечер с различна". Предпочитам да продължавам да подтискам чувствата си от колкото да изгубя приятелството си с него. А относно това какво да правиш моя съвет е да поговориш с него и да го питаш дали и той изпитва същото към теб? И ако е така давай смело, щом имаш такива чувства към него няма да съжаляваш. ;)

5.   Мм поговори с него и се надявай да има някви чувства към тебе. Дано се окаже свястно момче и не разкаже на целия град за чувсвата ти! Айде успех от мен !!! .. :)

6.   Еми.. той вече разказа всичко , целият град разбра какво е имало между нас, сега си има приятелка и аз си имам приятел.. и въпреки всичко още искам да съм с него, но няма как :( ... (От авторката)