Споделена история от Тинейджърски

Как да я убедя да сме пак заедно?
С приятелката ми ходим от 7 месеца на 27 ги направихме. Вчера се скарахме много сериозно и тя ме одряза. ;( Често сме се карали и то за дребни неща а и бях обещал че ще направя всичко възможно да не се караме но вчера не успях да увладея обстановката. Тя още ме обича то се знай а и го е казала на най добрата си ФР. Просто неиска да се оправим понеже пак и пак ще се караме и знам че сме в края на побертет но ... Как да не се караме за караници прърво как да я обедя да сме си пак заедно каза ми че още ме обича но неиска понеже щяла пак да ме нарани и пак сме щели да се скараме за дреболии МОЛЯ ЗА СЪВЕТ !

Коментари

1.   Мисля че найстина сте се скарали за някоя глупост, на която след години ще се смеете и двамата... а ти ми се струваш твърде малък да знаеш какво е обич в смисъла който си упоменал горе (без да ми се засягаш)
ами обади и се , ако не вдига прати и смс обясни и че си сбъркал, не ти е било ден и че съжаляваш естсествено за кавгата, тя е момичето което найстина харесваш... зачеркни темата че 7 месеца не се прекарват туко така , намекни и че и тя знае че не може след толкова време така да се разделите... искаш още един шанс да бъдеш с нея
нещо такова винаги има начин стига да имаш желание

2.   Ами, по-добре се примири с това. "На сила хубост не става". Остави я, ако наистина те обича ще се върне при теб. Пък, ако не, здраве му кажи. Живота не свършва с един човек. И какво е това....? Обича те, ама не иска да сте заедно тцтцтцт смешка. В никакъв случай не тръгвай да й се молиш и да падаш на колене. Казвам го от личен опит.

3.   Съветвам те да научиш правописа!

4.   До номер 3: Абе глупако, какво се правиш на много интелигентен? Човека иска съвет, ти на филолог ще ми се правиш тука я се разкарай!!! Ако тръгна да те изпитвам за правопис и правоговор ще се осереш. Престанете да се правите на умни! Всички знаем, че заради програмите, за чат всички пишат на латиница, никой не е свикнал да пише на кирилица. Ние си знаем, че половин БГ е неграмотна, но това не е сайт за граматика, а сайт в, който хората си помагат!!!

5.   №4 прав/а си напълно!А по темата:поговори с нея

6.   Искай втори шанс!

7.   "Ще се скараме пак"...... А има ли хора, които никога не се карат? Опитай се да й обясниш ако си важен за нея- ще разбере, а ако не...значи всичко, което е казала е само едно оправдание

8.   Защо всички толкова се ядосват като някой направи забележка за правопис? Ами,тука е България и вместо да се ядосвате на хората, по-добре ги послушайте! За това никой не уважава българите,ние сами не уважаме културата си...засрамете се,поне премълчете. "Половината България е неграмотна" е,браво народе-много хубаво. Давай все така и затъни напълно...

По темата- Сигурно приятелката ти се нуждае от малко време-дай и го. Направи всичко възможно да си я върнеш,но не бъди много нахален,да не стане обратен ефект. Ако все пак твърдо е решила... наистина- На сила хубост не става. Както казаха и преди мен-поискай втори шанс и ако го получиш бъди по-внимателен,да не го пропилееш.
Сиво

9.   Подкрепям №8. Ужасно е да четеш неграмотно написани постове. Това говори за културата на българина. А ти, №4, не се оправдавай с латиницата, и там има запетайки.

10.   Аз съм ЗА правописа!

11.   Абе, и неграмотните имат проблеми, и имат нужда от съвет и помощ, но ако се научат да пишат грамотно, проблемите им ще са с един по-малко. :)) Запетайките и правописът не са просто досадни правила, а начин за изразяване на ясна мисъл и уважение към хората, които четат.

12.   Номер 9: Не се оправдавам с латиницата, но повечето от подрастващото поколение са неграмотни! Ти няма как да го промениш, а и никой не те задължава да четеш неграмотно написани историй! Когато станеш учител може да казваш на хората как да пишат и да ги учиш на грамотност, НЕ КАЗВАМ, че е приятно, за един млад човек да е неграмотен! Но все пак и никой не ви задължава да четете и да коментирате. Това което пишем в момента с нищо няма да помогне на човека!!

По темата: Щом ти е казала, че не иска да сте заедно, явно е така, остави я! Дори и да си я върнеш знаеш, че няма да е същото, Не насилвай нещата! Живота не свършва с един чевек! Сам казваш, че се карате, да при всеки се случва, но щом е и често значи просто не сте един, за друг не си пропилявай живота в караници и разправий! И в никакъв случай не и се моли! Не ставай жалък, гордо вдигната глава и търси нови звезди!

13.   НОМЕР 11, съгласна съм!
А ти, номер 4, дето много знаеш и си щял да изпитваш за правопис, ха-ха-ха!!! Половината нужни запетаи липсват в поста ти! Духай супата, драги. Присмял се хърбел на щърбел.

14.   Tцтцтцтцт Първо не съм казвал, че съм много грамотен и умен. Ама при положение, че и ти не си от "най-грамотните" не беше уместно да правиш забележка на човека! Ще бъда доволен, ако ми кажеш къде съм забравил препинателен знак, че да не правя повече такава грешка. Благодаря ти!

15.   От №3 до №4: Аз съм филолог. И много хора преди теб са ме изпитвали. Дори са ми дали и диплома. Ти по добре помисли за себе си. Нещата са свързани. Нещата са свързани. Човек се изгражда комплексно9образование, възпитание, начин на изразяване, поведение и т.н

16.   №14, направо си смешен. Не знаеш за употребата на пълния член (ха-ха), на и/й, на запетайките. Затова се дразня на такива неграмотници като теб, дето едно CV не могат да напишат без да си сбъркат името, а имат претенции и проявяват сарказъм. Обърни внимание на думата "претенции". Подобно на нея напиши "истории". И благодаря ти, че ми разреши да поучавам, учител съм.

17.   Ами тогава защо не си направите Филолог.нет и не си обсъждате граматиката там?Изключително досадно е да правите забележки на коментарите!