Споделена история от Тинейджърски

Объркана история
Здравейте и благодаря предварително за помощта. От доста време следя проблемите на връстниците ми тук и най-сетне се реших да напиша и аз своята история.

Аз съм момиче на 16 години и от доста време с едно момче се закачаме дори ме заведе в парка, за да ми покаже колко са красиви звездите и седяхме един в друг. Той ми каза, че ме харесва и съм златно момиче, че няма втора като мен, каза още, че всички други момичета са лигли, но не и аз, поиска целувка, поиска да го правим в тревата, защото на мен ми беше адски студено и той реши, че така ще ме стопли, но не му дадох нищо.

Точно след 5 минути му звънна телефона: беше гаджето му (мислех, че са скъсали). Почувствах се ужасно измамена, бях като негова играчката: значи той ще ходи с нея, а когато му е скучно аз ще съм "единствената". Поисках да си тръгна. Той ме изпрати до вкъщи и след това отиде при нея.

Беше ужасен ден и ми се искаше никога да не се повтори. Така и стана от тогава почти не си говорим, въпреки че по цял ден се разминаваме, защото сме от едно даскало.

Както и да е това го преживях, но сега проблема е, че започнах да го харесвам адски многоо и искам да съм с него и просто той е красив, умен и когато е с мен се държи много добре (идеален), докато не се появи тъпата му приятелка :( ,която изобщо не го заслужава и му изневерява и той знае за това, но въпреки всичко пак е с нея, а тя е ужаасно тъпа и грозна и дебела и не го казвам, защото ревнувам, а наистина е така и всички казват така без да знаят, че аз го харесвам.

Но най-много ме ядосват, когато сме всички заедно и те имам чувството, че нарочно почват да се целуват пред мен, за да ме дразнят. Сега съм решила, че ще го спечеля, защото тя скъса с него и вече е с друг.

Странното е, че той отново дотича при мен и мисля, че това е шансът ми, но не знам как точно да го впечатля и да му покажа, че съм по-добра от нея.(звучи ужасно самодоволно, но попринцип не съм надута).

Ако някой се сеща за нещо, но моля ви не ми казвайте "дръж се естествено ,той така те харесва" питам за нещо за дрехи ,думи или не знам и аз точно какво, просто нещо, което да го накара да полудее по мен, защото знам, че тръгнем ли връзката ни ще е дълготрайна, но не знам как да я постигна, може би трябва така да стане, че да се приближа до него и по този начин да го накарам да ме целуне (оф вече говоря само глупости, но съм влюбена и загубена). Очаквам съветите ви с нетърпение, само не ми киазвайте, че съм много зле, знам го :)

Коментари

1.   Като за начало не дей да си лягаш с него веднага иначе ще помисли,че си лесна и много бързо се даваш.
Бъди нежна с него,не го задушавай,не го притискай,не го карай да е само с теб.Давай му свобода.И не му говори за бившата му приятелка.
Бъди нейното друго аз.
Успех

2.   Ми...обличай по-прилипнали дрехи по-тялото естествено ако си със хубаво тяло ако не си обличай по-широки дрешкии,бъди естествена твова е много важно!Често му казвай,че го обичаш и такива неща!Айде успех мила!:)

От Грети

3.   Здравей :). Първо искам да кажа, по повод една реплика по-горе, че идеални хора не съществуват. Първо, макар че си влюбена до уши не му показвай, защото разбере ли това ще почне да прави опити да те манипулира чрез чувствата ти.

Второ, покажи му, че си момиче което знае какво иска и, че и дума не може да става да си прави шега с чувствата ти. По отношение на "дрехите и думите" които да използваш... Един наистина интелигентен мъж ще го впечатлиш с действията си. Думите се заучават, дрехите се купуват.... но мъжете разбират от действия. Намерете си общо хоби, занимание, интереси и се забвлявайте :) Отпусни се и мисли трезво, а не прибързано и емоционално (колкото и да е трудно). Поздрави и успех :)