Споделена история от Тинейджърски

Първата целувка
Здравейте ! Искам да поделя един проблем, който ме е срам да споделям с приятелките си. Видях в някои от предишните теми, че не съм единствената с този проблем. Аз съм на 15 години и още не съм се целувала, за разлика от всичкте ми приятелки. Преди по-малко от една година с едно момче се зарибявахме непрекъснато. Казваха ми, че той ме харесва, но аз не бях сигурна какво изпитвах към него. Една вечер бяхме само двамата и той реши да ме целуне. Отначало аз се отдъпнах, но после той ме целуна, а аз не успях да отговоря на целувката. Той направо ме олигави цялата, аз само си стоях с затворена уста. Това беше най-унизителния ден в моя живот !!!

Коментари

1.   хахах смях съвет: следващия път го целуни ти явно и тои незнае как се прави

2.   Ами някой мъже се целуват лигаво, не си попаднала на точния, защото да се целуваш си е нещо страхотно.

3.   Който се целува лигаво се целува така винаги, няма значение има ли или няма опит. Най-гадна е лигавата целувка.

4.   Мила, аз не знам какво те притеснява? Ако мислиш, че си се изложила или нещо такова, трябва да знаеш, че не е така.... Или може би си си представяла първата целувка по-специална и сега си разочарована, че не била такава? Спокойно очакват те още много целувки,както "лигави", така и прекрасни :) И мога да ти кажа, че една целувка може да бъде хубава и без да изпитваш якакви специални чувства към човека отсреща.... просто си има хубави целувачи и такива, които изобщо не могат да се целуват :)

5.   Абе не че има нещо общо с темата, ама четох коментарите и ... мойто гадже се целува направо страхотно :) ама както казах тва няма нищо общо с темата... не се притеснявай всичко ще се нареди, не е чак толкова сложно да се целуваш, стига да има чувства и уважение :) успех

6.   Може ли някой да напише нещо за първата целувка ? Какво трябва да знаят тези които не са се целували ?
ПС-Сори за тъпия коментар

7.   И аз съм на 15 ( момче ), не съм се целувал никога ... и не знам как =( , кога съм се опитвал момичетата ме отблъсвкат .Може би щото съм от турски произход ?

8.   хах.. и на мене ми се случи сега сам на 12 години и не съм се целувала.. преди няколко седмици аз и момчето което харесвам излязохме заедно и него го беше срам и аз не оставах по назад де :) ... и така най-накрая тои се реши да ме целунне ама аз щото немога и се бех притеснила и се наведох ... и ми стана гадно тои ме питаше кво било тва и м вика срам ли те е... някви етакива и ми каза ако беше някой друг пойче нямше да те потърси след това ... всъщност той е изключение :)

9.   Хора разровете се в нета има много неща за тея работи по форомчета абе... вобще на много места има и клипчета съвети ко точно трябва да правиш и аз незнаех как се целува научава се тва с много практика хахах

10.   хора първата целувка е нещо мн хубаво и специално като за начало целунете се за пръв път с човек който наистина харесвате! То е мн лесно затваряте очи и леко си вкарвате езика в устата на партньора ви :) аз съм момиче на 14 (почти) първата ми целувка с език беше на 13 год. и беше малко странно но така е при всички (:

11.   Ам един съвет не че сам го праила но приятелка ми е казвала че също не е могла да се целува и е помолила приятелката си да я научи и са се целували ако мислиш че това е добър савет можеш да пробваш ;)

12.   Спокойно втория път винаги е по-добре.

13.   Еми, мила да ти кажа и с мен е така аз съм на 12 и не съм се целувар а и не знам как.........

14.   Първата целувка е специална, и това момче на 15 от турски произход да не се отчайва ;) ще дойде и на теб първата целувка btw всеки който не се е целувал вече си мисли , че първата целувка ще е ИДЕАЛНА но ако се окаже, че не е така не се панирайте , защото в живота ще имате 1000 целувки

15.   Mиличка спокойно и ас не съм се целувала още и не си представям каква ще е първата ми целувка . ще се оправи всичко :)

17.   Аз сащо не сам сее целувала ! Но мисля , 4е сам осщте малка за това ! АЗ сам на 10 и не мисля 4е някои ме харесва може да не ме харесва , но не сам обарнала внимание ! Това е излишно да се говори но бих искала да пробвам и да осетя 4уството ! В много саитове пише как да се нау4иш да се целуваш но не сам обарнала внимание ! Както казах това е излишно !

18.   Аз сам момиче на 13 години .Онзи ден едно момче ми каза че ме харесва (14 годинишен )аз не му повярвях и му казах че трябва да ми докаже .Когато на другия ден дойде при мен и останахме сами , ние се уточнявахме кой на кого ще доказва и след една две минути се целунахме .Беше ми за първи път .По време на целувката не мислех за нищо .После почнах да си притеснявям дали е харесал целувката .Разбрах след няколко минути че вобще не трябва да си притесвявям за това.Усещането си остана за една хубава целувка .Нещата просто се получиха от само себе си .Отдай се на момента.Прекрасно е !!!!!

19.   здравейте искам да ви помоля за съвет как да накараме едно момче да ни целуне ако преди това ми е прзнал че ме харесва? моля ви кажете ми без аз да му казвам че искам благодаря предварително

20.   Здравейте! Искам да ви кажа, е и аз съм на 13 год и само два пъти в 6-ти клас (когато играхме на подаръци с момчетата и момичетата :Д) се целунах с момчето, което харесвам от много отдавна. Целувката ни не беше нито лигава, нито със език : ).. Беше само по устните и нищо повече.. Но имам един проблем - искам да се науча да се целувам с език! Надявам се да ми кажете и помогнете за това, свързано с моята тема : ).. Благодаря за вниманието ви ;)

21.   Няма от какво да се страхувате ии аз бях таака при мене се случи доста неочаквано и в момента в който се случи забравяш за всичко ии не мислиш за нищо друго освен за целувката няма нищо сложно всичко идва от само себе си : ))

22.   мн лесно затваряте очи и леко си вкарвате езика в устата на партньора ви :) .

23.   НЯКОЙ ДЕН! Вие ще имате първата целувка.
УПЕХ НА ВСИЧКИ.

24.   Виш сега.. аз преди като бях малка имах такъф случай ама тогава бях на 8 или 9 годинки а и това момче не го харесвах и на мене ми се бе случело така да се опита да ме целуне а да ме олигави цялата а аз седях като статоя с затворена уста!!

Естествено и на мене ми се получи малко кофти.. после пораснах малко по зех нали да разбирам това унува.. ся съм на 14 първата ми истенска целъфка беше на 13 и половина близо 14 години.. тогава се целунах за първи път истенски да вярно притеснявах се но го исках много и оспях..

Така че не се притесняваи също така и как се целуват момчетата.. аз сам се целувала с няколко типа момчета така да го кажем и мога да ти кажа че някои.. ще те олигавят.. други ще се целуват бързно други бавно някой пък ще те хапят по време на целуфки но не се притесняваи от това.. и ако не ти харесва примерно да те лигавят или хапят или пък не ти е одобно да се целуваш бавно или бързо просто им кажи няма нищо срамно. ;]]

25.   №24 Остави за сега целуВките и виЖ обърни внимание на правописа, че за момиче е отврътително да пише така, имаш повече от 30 грешки в трите си изречения.

26.   :))) № 24 уж си пораснала, но май с умственото и пхисменото развитие си изостанала... Че авторката пише по-грамотно от теб, бе?! Я, преди да въртите любов, първо походете на училище, понаучете се малко, пък тогава давайте акъл и пример.

28.   Хора, стегнете се и спрете да питате как да се целувате, ако ви е за първи път. Това е същото като да питате как се прави секс за пръв път. Когато моментът дойде, тези неща си идват от вътре. Това не е като да извадиш книжка и да си четеш стъпка по стъпка какво точно да правиш. Да, вероятно, първата целувка и първият ти "път" няма да са най-най-добрите ти преживявания, но не е нищо, от което да се плашиш чак толкова.

29.   Аз съм почти на 14.. първата целувка ми беше преди около 5 месеца.. и аз не знаех как но беше много яко чувството.. с гаджето ми бяхме от скоро и още не беше срам обаче аз направих така чее да се целунем.. а тогава бяхме с едни приятели на една разходкаа и ние бяхме по напред и се бяхме хванали за ръка.. аз се спрях и казах хаиде да ги изчакаме ии го прегурнахх.. и така си затворих очитее и се получи.. беше ми притеснено, но винаги има първи път.. беше невероятн0о!! Който не е пробвал трябва д апробва..!!

30.   Аз съм момиче на 14 и никога не съм се целувала с език, а новото ми гадже иска да ме целуне но мене просто ме е срам и се притеснявам много. Някой може ли да ми даде точен съвет как да се целувам с език? Моляви се!

31.   Аз съм се целувал точно 5 пъти и то винаги след употреба на алкохол, но не съм бил много пиян.
Та как стана: ами първия път бях на 17 години и едно момиче, както си пушеше цигарата и ме пита: искаш ли да ти вкарам пушек в устата и аз се съгласих. Просто си отворих устата и тя нейната и тя ми вкара дим, след което аз доста кашлях, защото не съм пушач :Д.
Втория път бяха 3 последователни целувки-същата история, само че с друго момиче.
И накрая отново с първото момиче, но този път си подавахме дъвка (за което се наложи да използваме езиците си). И сега си казвам, че не трябваше толкова лесно да и подавам дъвката.
Според вас това могат ли да се нарекат целувки???

32.   Номер 7 едва ли ще се радваш да го чуеш или пък няма изобщо да го прочетеш но да заради това е специално от моя клас нито едно момиче не би целунало турчин или циганин, намери си някоя туркиня с путури!

33.   към 31 - не това не са целувки а тези момичета са к*рви!

34.   Моята първа целувка с език беше преди 10 месеца със сегашния ми приятел. Той можеше ама аз тогава малко се изложих ;д;д, но след малко време се едно си сложихм пауза на целувките с език и след известно време пак пробвахме и нещата взеха да се получават.

36.   Здравейте аз съм на 13 и още на сън получила първата си целувка. Но има едно момче което харесвам както и то мен искам да му кажа но моята приятелка казва че ще проваля всичко. Какво да правя? Помощ.

41.   Здравейте, аз съм на 16 и се целунах с език на 14 гадини за 1ви път. Бях с гаджето с което още сме заедно и бяхме пред Мола чакахме брат ми и седнахме на една пейка и той ме прегърна, погледна ме и се случи целуна ме. Имах чувство, че времето спря и като свършихме всички гледаха към нас и той ме прегърна. Беше прекрасно.

43.   Аз съм на 15. Имам гадже от няколко месеца и много се обичаме .Той не се е целувал, нито пък аз. Просто наистина се притеснявам. Знам, че не трябва и че всичко уж ще си дойде ей така на момента от само себе си, но пак се притеснявам, защото той иска, и аз искам все пак. Скоро ще се целунем, той е сантиментален, както и аз и ще чака подходящият момент. Просто ме е страх защото ако той ме целуне а аз си седя със затворена уста без да правя нищо и да е все едно целува гумена топка ще се почувствам гадно. Искам да е специално, непристорено, но не мога да спра да мисля за това... На думи звучи лесно.

44.   Номер 43, виж първата целувка в пооочти всички случаи не е от най-хубавите, особено като и двамата нямате опит. Но не се притеснявай дори да не се получи, защото той в никакъв случай няма да те обвинява за това или нещо такова. Може да не е като по фичмите, но важното е, че го правиш с човек, с когото искаш. Успех ::)

45.   аз съм на 30 и съм се целувала много но всички първи целувки са страхотни и един съвет използвайте повече устни по малко език и с всяко друго момче е все първа целувка

47.   Аз искам да попитам сьщото, как да я целуна?
На 17сьм и харесвам едно момиче, което е по-напред от мен в тези неща. Като по-мальк сьм се целувал с момиченца, но е просто по принуда, без никакви чувства, просто ей така без да знаем какво правим и двамата, просто допираме устни.
Та сега искам да я целуна, и тя малко ме харесва, но си мисля, че няма да се справя и край.
Тя е по-малка и както вече казах е по-напред от мен т. е. очаква много от мен, но аз като не сьм и не знам, ще умра от срам.
Сьветииии!!!

48.   Бях на 16 играхме на шише и бях много пияна,помня само,че познавах момчето от 1 час.

49.   Аз съм момиче на 13. Първата ми целувка с език беше преди 1 месец. Не беше нищо страшно, просто дойде момента и всичко стане без никой да му мисли много, как, къде и защо.
Просто си идва момента, затваряш си очите и готово.
При мене момчето вкара първи езика, защото аз бях неопитна и ме беше малко и срам, а все пак той е на 17 и е много по-опитен от мен. Но в повечето случеи момчето вкарва първо езика си.
От тогава сме се целували сигурно 100 пъти вече с език. Така, че спокойно, първият път не е най-идеалния, но постепенно всичко става. Но със сигурност най-добрата целувка е с човека към когото наистина имаш чувства.

55.   Здравейте.
Искам да кажа на всички начинаещи момичета до не се плашат не е болка за умиране.
Лично аз съм чела много за целуването и тази година целунах момче за пръв път по устните, и смея да кажа че не е както пише в сайтовете.
Даже беше малко като приказка, тъй като той знаеше, че не мога.
Не бързаше, беше нежен и внимателен, което ми хареса.
Започна с целувки по врата и ухото, правеше ми смучки(тук е момента да кажа че е бил и с други момичета). После се насочи към устните ми, като малко преди да ме целуне ме помоли да не си отварям очите. Аз естествено се смразих и в този момент си казах, че сигурно ще се изложа. Да ама не. Той ме целуна и аз без да мисля му отвръщах и когато мозъкът ми заработи отново, и разбрах какво става се стреснах, но не спрях. Накрая на целувката не знаех къде съм и го помолих да се разходим под предлог, че искам да огледам местността. Признавам цялата треперех и дълго ще помня това, най-вече защото когато ме закара до нас си забравих телефона в колата му. хДД
Та мили момичета не се плашете. Отпуснете се и сами ще видите че не е трудно. Всички страхове и тревоги са само в главата ви.
Успех ви желая.