Споделена история от Тинейджърски

Варна-бокс?
Здравейте. Искам да попитам къде мога да се запиша във Варна на бокс? Търся с google, излизат ми различни клубове по бокс, но все пак искам да знам, ако някой е ходил на бокс, да ми препоръча някоя наистина добра зала. Питах приятелките, и приятелите си, но те нямат интерес към бокса изобщо, така че питам вас..

Коментари

1.   Здрасти, във Варна няма кой знае, колко зали където се практикува чист бокс. Една от малкото читави зали (СК "Ивайло Маринов") се намира зад стадион Спартак на улица Селиолу, тренировките се водят от Севдалин Маринов, наскоро залата беше ремонтирана и условията са добри!
Друго място, където се водят тренировки по бокс е в Спортен център - Healt, намира се в Гранд Мол на етаж 2, треньора се казва Иван, залата е много добра, но тренировките са по-скъпи!
Желая ти късмет!

4.   Слушай, остави го тоя номер 3. Да си гледа работата.

Аз никога не съм тренирал, но със сигурност, навсякъде са добри тренировките, стига ти да си мотивиран, да имаш спортен дух и т. н.

Чувал съм за едно място в Младост, до Пикадили, но детайли-не.
Другото е в Спортните бази "простор" зад стадиона на Спартак. Там освен кикбокс, се преподава и класически бокс, и то от не кой да е, а олймпийския шампион и гордостта на Варна Ивайло Маринов.
По душа го определят като уникален човек, истински. А като боксьор е бил голямата работа. Не е побеждавал Мани Пакитао, Флойд Мейуедър или пък Рой Джоунс, но е бил наистина страхотен боксьор. Има архиви със бокс от олимпийските архиви в ютуб, където можеш да гледаш цели мачове. Наистина страхотен, буквално лети като пеперуда и жили като пчела.
Когато е взел златото, (1988), не е получил нито един удар! И никога не е повалян в нокдаун!
Абе, старата школа е златна.
Колкото до тренировките, трябва да провериш на място. Часове не мога да ти кажа.

П. П Поздравления, че си избрал точно бокса! Мъжки, класически, поне малко интелигентен спорт. За разлика от дърварския кикбокс и муай тай.

П. П 2 Като стана дума за Мейуедър, последния човек, който го е победил, макар и в аматьорски мач, е Серафим Тодоров през 1996 г. по точки (10-9) и американците са протестирали срещу решението, но резултата е останал.

П. П 3 Ако ти е интересен като спорт бокса, трябва да ти препоръчам да се запознаеш и с бокса у нас. Ако те интересува, потърси информация за следните имена:

Борис Георгиев
Георги Костадинов
Петър Лесов
Ивайло Маринов
Даниел Петров
Михаил Таков
Серафим Тодоров
Киркор Киркоров
Тончо Тончев
Детелин Далаклиев
и братята Пулеви

5.   Айде бе нито ядете кокала, нито го давате. Нито приемате нови модератори, нито одобрявате коментари... Какво е това нещо? Цели 2 дни няма дори и един одобрен коментар да не говорим за тема...

6.   Благодаря на номер 4 за коментара! Винаги съм искала да се запиша на бокс, от другата седмица почвам!