Споделена история от Тинейджърски

Не знам дали все още ме обича ...
Здравейте аз съм момиче на 16г., имам приятел от 4 месеца и напоследък всичко ми се струва странно ... При нас нещата се развиха много бързо, на първата седмица се запознахме с родителите ни и така всеки уекен аз ходех да спя в тях или той в нас ... Но сестра му нещо май го ревнува и се скарахме от там те двамата имаха скандали тя го изгони от тях зареди мен, но в крайна сметка те са се оправили ... Сега обаче той си смени работата, знаех че трябва да му дам свобода, за да може да се докаже на работното място. Естествено след работата имаше време и за мен, но сега се появи едно момче и постоянно го води по кафета барове и т.н. Казах на приятеля ми, че се опитвам да му вляза в положението, но той никога не се поставя в моето... Преди да смени работата се държеше мило, казваше ми мили думи, сещташе се да ми званне доказваше се в любовта...сега обаче не е така ... казах му това което написах тук, ноо стана му неловко и до там. Каза че той чакал мили неща от мен...

Коментари

1.   Mи да.. трябва взаимство. ти ако си мила и той ще отвърне. една жена трябва да знае как да накара половинката да е мил и нежен. постарай се мацо!

2.   Да,но на мен ми писна да му казвам колко гоо обичам,как той е всичко за мен,че е най-важния мъж в живота ми...и получавам "да и аз те обичам"Веднъж му бях изсипала 4-5 реда в скупе с думи които ги писах през сълзи,тогава му показах че е единствен,а той ми каза "Това от коя песен го искара" Искам и аз да получа мили думи...

3.   Не бързаи да си правиш изводи , прояви търпение всичко може да е временно. Важно е също колко годишен е тои. Ако наистина те обича, след време ще рабереш това, ако са охладняли чувствата му не си заслужава, все пак си на 16 години.