Споделена история от Тинейджърски

Боли.. не издържам
Така искам да ви разкажа какво ми се случи. Нямам възможност да споделя на някой и се радвам, че попаднах на този сайт. Така.. почвам. Това се случи преди около 1 месец. Бяхме се събрали на гости в една приятелка да гледаме филм (аз, тя и още две момчета). С тези момчета сме от деца заедно. Имах връзка преди около една година с едното момче, но се случи така, че скъсахме. Но си поддържаме все още приятелските отношения. И както си стояхме на дивана моята приятелка разля сок на масата и аз се качих да взема кърпа да подсушим. Както си стоях вътре и търсех кърпа дойде въпросното момче. Моят бивш. Каза ми, че все още ме обича и иска да е с мен. Но аз му казах, че няма как да стане това. Той започна да ме обарва, но аз се отдръпнах. Но той продължи. Казах му да спре, защото не ми е приятно. Но той започна малко по малко да ме съблича и ми каза, че ако се дърпам ще направи така, че да ме боли много. И така малко по малко ме съблече. Изнасили ме. Каза ми че ако кажа на някой ще го повтори, но с повече болка. Много ми тежи, че не мога да кажа на никой.. Ужасно много ме боли, че толкова близък приятел ми го причини.. Искам да споделя с някой, но ме е страх. Какво мислите вие? Да споделя ли с някой? Дали ще ми направи нещо.. Не знам, не знам.. Много съм объркана. Боли от това, че не мога да споделя и съм сама..

Коментари

1.   Да, да, ще те изнасили, докато има още двама човека в съседната стая, и ти няма да викаш, и те няма да разбрат нищо, нали? Другия път се опитай да е малко по-реално.

2.   Мила, не пишеш на колко си години, но едва ли си много голяма. Разбирам те, но е трябвало още веднага да подадеш сигнал за сексуален тормоз. Разбирам, че тогава си била изпаднала в шок, няма да се съдя. Кажи на някой на който можеш да вярваш. И се опитай той да си получи заслуженото. Ти си силно момиче, направи това, което смяташ за добре. Но подай сигнал, мое мнение нищо че с станало преди 1 месец. Разкажи им кажи, че те е заплашил и си се изплашила. Не отивай сама като подаваш сигнала. Пази се от него. Ти си силна, ще се справиш. Знам, че ще е трудно, но ти можеш. Разкажи как е минало. Не го оставай ненаказан.

3.   Да, бе, изнасилил те е публично едва ли не и другите са си седели кротко и са гледали. Или си измисляш, или не си се дърпала особено.

4.   Пак някой хахо събира мат'рял за довечера...

5.   Ако си прочетеш "историята" отстрани ще се смееш много! Гарантирам. Ако си болен мозък има достатъчно други перверзни истории, не виждам защо трябва да пускаш нова. Поне малко по-реално да го беше написал/а..

6.   Аз на твое място щях направо да го заколя. Дори и да не го убия поне щях да го пребия и да го издам в полицията. И какви са тия глупости страх ме е, не знам си какво... Не оставяй нещата така!!!

7.   В чужда къща ти търсиш парцал вместо приятелката ти?

Той докато те е събличал "лека по лека", ти просто си стояла?

Докато те е изнасилвал, ти си продължавала да си стоиш кротко и да не викаш?

И най-странното - през цялото време другите двама изобщо не са разбрали, че ви няма, ЧАКАЛИ СА СИ ПАРЦАЛА и не са решили да проверят къде сте?

Като си измисляш, поне направи да изгледа малко по-достоверно.