Споделена история от Тинейджърски

Не го забравям :(
Здравейте,
На 18 години съм, момиче, все още ученичка. До преди близо година имах връзка с човек 4 години по-голям от мен, която смея да нарека "сериозна". Обичахме се, прекарвахме много време заедно, познавах се с родителите му както и той с моите и общо взето пълна хармония. Преди година той реши, че няма да сме заедно повече и аз приех решението му. След два-три месеца ме потърси и подържахме отношения за малко, после пак прекъснахме всякакъв контакт и така няколко пъти.. Преди няколко седмици, една петък вечер се засякохме в една дискотека след което той ми писа и се прибрахме заедно, заспах прегърната от все още любимия човек. Сутринта, когато се прибрах, а той отиде на работа започна да публикува статуси във Facebook от рода на "Ужасно влюбен", "Ужасно щастлив" и аз реших, че са за мен, че иска да се съберем и бях на 7мото небе. В последствие обаче той се обвърза с друго момиче... Всичките ми приятели са убедени, че той все още ме обича и че прави всичко на пук на мен, за да ме забрави и т. н... Аз обаче мисля, че онази нощ той просто ме използва и се сбогува завинаги с мен, за да започне от начало, защо обаче аз не мога :( Боли ме ужасно много вече цяла година болката не намалява :X HELP!!!!

Коментари

1.   И за това че не го забравяш как очакваш ние да ти помогнем?
Аз също съм в такава ситуация но знам че ако аз сама не си помогна няма кой друг да го направи!

2.   И аз съм така болката е непоносима знам но при мен е по-различно аз го харесвам и го заговорих а той съм сигурна че не ме харесва и немога да го забравя и все още много го обичам знам как се чувстваш и се опитаи да не мислиш толкова за него знам че е трудно но опитай при мен горе-долу стана повече е долу но при теб може да се получи опитай

3.   Знам какво ти е от август излизам с човек който е с 5 години по-голям от мен ... Не сне се виждали от два месеца аз уча в един град , той работи в друг ... Не спирам да мисля за него , понякога болката е толкова силна , че си мисля че никога няма да го забравя ... Но пред него винаги съм се държала като непукист ... Мъжете са така обичат да покоряват и мразят да виждат някой щастлив (ако не той е причината за чуждото щастие) .. Така че жените трябва да бъдем кучки , дори да ни се къса сърцето ... Запомни те винаги се сещат , просто когато се сети ти ще бъдеш щастлива и без него .. Света не е свършил той е гъз , така че ти бъди два пъти по-голям лт него ... ;)

4.   На всеки се случва. Гадно но реалност. Аз все още не мога да забравя бившия си въпреки че скъсахме по взаимно съгласие и въпреки че не сме говорили изобщо от тогава. Мисля че колкото и гадно да звучи за да го забравиш трябва да си намериш някой друг който да те прави щастлива. Успех!!!