Споделена история от Тинейджърски

Моята история за момичето което харесвам "ИНТЕРЕСНО" :)
Да започнем така тя е момиче с среден ръст черна коса и светло-кафяви очи чип нос и не точно слаба но е много секси. Познавам я от 1-ви клас тя беше в моя клас до 4-ти и тогава се премести в друго училище сега ние сме 8-ми клас и се паднахме в един клас. Сега тя е пораснала и станала ужасно сладка има си стил kawaii от както се помня си мечтая за момиче с следните качества: среден ръст чип нос и с черна коса и бритонче за характера да се държи различно понякога грубо понякога мило и да изглежда сладко. А въпросното момиче което познавам от 1-ви клас и сега е в моя клас 8-ми тя отговаря на всички качества за перфектно момиче за мен. Аз много я харесвам още от началото на годината се държах с нея необикновенно и с това повечето хора от класа разбраха че я харесвам и по едно време се промених малко и спрях да се държа: мило кавалерско с нея и можеби загърбих чувствата си заради това че ми казваха че съм я харесвал. Сега когато учебната година свърши тя ми каза че ще заминава за друга държава когато чух това просто ми се срина сичко бях много объркан и разтроен все пак тъкмо намерих момичето което наисина харесвам и е толкова сладко ^_^ и тя трябва да замине за друга държава. Миналия ден ходихме на плаж заедно с други деца от класа ни беше много забавно нещото което много ме разстрои беше това че момчето което тя харесва беше там и тя нямаше търпение то да дойде по едно време те бяха във водата и бяха се гушнали и плуваха заедно аз направо се почудих какво да правя но просто си седях и се правех че не виждам ;( дали трябва да и кажа че я харесвам много? или да не и казвам защото тя заминава след 3 месеца? да си пробвам шанса. Обмисляме след една седмица пак да отидем на плаж и не знам какво да направя да не би просто трябва да забравя за нея?

Коментари

2.   Пробвай си късмета. Може пък да стане, все пак няма кво да губиш ;)

5.   Кажи й да знае, пък каквото стане. Няма какво да губиш.

6.   Ей братле твоята история ме заинтригува много. Ти все едно си уписал моето момиче. Та слушай сега ти нищо не можеш да направиш Още по-хубавото е че и той не може да ти я открадне. Така няма да ги виждаш всеки ден как се натискат на пейката и да скърбиш. Моят съвет е дя си намериш друга. Например аз винаги когато харесам момиче разбирам че си има гадже така до ден днешен си нямам приятелка. Ако имаш подход можеш да
имаш всяка, успех ти желая. Явно си моя типаж по предпочитания и най-важното горе главата

7.   Хубаво е да й кажеш, но ако харесва друг не мисля, че нещо ще се получи. А и тя ще заминава, дори и нещо да се получи ще бъде за кратко.

8.   Не може ли да я поканиш да сте само двамата, може и няколко пъти и един от тях да й кажеш? То така и така ще замине, поне да сте си изказали чувствата.

9.   От автора:
Ами да мога да да сме някъде но не съм сигурен дали ще сме само двамата защото досега не сме излизали само 2-мата аи тя не е обикновена. Вашите предложения къде да я покана или какво да направя ако тя не иска да говорим за това?

10.   Не се измъчвай. Няма да стане според мен. Тя харесва някой и за 3 месеца няма смисъл да се мъчиш да я печелиш. Не ходи с тях другата седмица, само ще страдаш. Намери си занимание, докато тя замине и избягвай да я виждаш. Ще ме обвинят, че те съветвам да се предадеш, но всъщност ти спестявам 3 месеца време и много мъки и унижения.
S. A. D.