Споделена история от Тинейджърски

Защо момчетата винаги бързат, и какво да правя с него?
Здравейте. Ще се постарая да бъда максимално кратка с това, което ме... притеснява един вид. За протокола, на почти 16 години съм.
В края на април се запознах с едно момче по Фейсбук. Писахме си и дискутирахме доста неща, главната ни тема беше, и все още е музиката. Той е с 2 години по-голям от мен, не е лош като характер, имаме горе-долу еднакви виждания за някои неща в живота. Понеже е от съседния град, а ние с нашите доста често ходим натам, една събота му предложих да се видим. Все пак си бяхме писали около 2 месеца, поне да видя с кого си пиша на практика. Тук мисля, че е редно да вмъкна, че в интернет общувам главно с момчета, понеже играем разни игри, а и като цяло те май могат да бъдат по-добри приятели, понеже клюките и интригите не ги вълнуват чак толкова. Та с въпросното момче се разходихме, говорихме си, всичко точно. Иии така вече за около 3 месеца сме се виждали 3 пъти.
НО, както винаги трябва да го има и това проклето но... последният път той ме целуна преди да си тръгне. Това да си призная малко ме отблъсна... не трябваше да му позволявам да го прави. Още от началото си личеше, че ме харесва, но аз от своя страна нямам абсолютно никакви чувства. Не, че е грозен, просто не е мой тип. Примерно не мога да си представя как всеки ден прекарвам голяма част от времето си с този човек, камоли да се целувам и натискам с него. Последният път прекарахме 4 часа заедно, и по едно време вътрешно си казвах "няма ли да си ходи вече" (понеже той дойде в моят град). Просто... не мога. Сега ми настоява да се видим отново, непрекъснато ми казва, че няма търпение да ме види. Вече два пъти си намирам оправдания да не излизаме, не знам какво да правя, наистина. Може би ако не беше бързал толкова... та аз дори не мога да кажа, че го познавам. По принцип трудно се доверявам на хората, малко хора смятам за приятели, пък камоли за истински приятели като по филмите. Не ги разбирам момчетата. Защо винаги бързат, защо? ! Не е първия, който го прави. С предния беше още по-зле, познавахме се от седмица, излизахме 2 дни и тръгна да ми се натиска. После като го отрязах съм му била разбила сърцето, ама това е друга история. Преди това също е имало такива изцепки... Въпроса е защо момчетата винаги бързат? И като нямам симпатии към него какво да го правя? Освен да седна и да му кажа, че не чувствам нищо и искам да сме просто приятели друг начин не виждам. Обаче това усещам, че или ще го съсипе, или ще ме намрази, или и двете. Моля ви, давайте съвети. Всеки коментар би бил от полза. Благодаря! :)

Коментари

1.   За теб той бърза, за него ти се бавиш, явно просто не сте един за друг...

2.   Бъди директна. Не го оставяй да влиза във филми.

3.   Просто му кажи. Няма нужда от празни надежди.

4.   Момчетата бързат, понеже ги подпиня отвътре. Тази семенна течност, която се произвежда непрекъснато, трябва да се източва отвреме-навреме, иначе ще гръмнеш! Естествено, това не пристига на съзнателно ниво при повечето момчета, а като нагон, или като бързане.

5.   На дей да му казваш направо това ще го нарани. Ако държиш на него изляз и се дръж се едно нищо не се е случвало.