Споделена история от Тинейджърски

Хак за АСК.ФМ?
Хора, здравейте. Искам да ви попитам, ако някой знае работещ хак за анонимните въпроси в аск. фм, моля да го постави в коментар :))
Мерси предварително :)))

Коментари

1.   Няма такъв филм, мойто момче! Няма и да има.
Ако някой ти каже, че има хак за аск. фм не вярвай, т'ва са пълни шашми и ще се прецакаш.. най-много на теб да ти вкарат някой вирус в компютъра.

2.   Разберете най накрая хак за аск НЯМА

3.   Или си го прави сам/сама, не се надявай някой хакер да ти го даде просто така. Пък и не съм сигурен, че изобщо има такова нещо.

4.   Ако не искаш да те обиждат анонимно, просто си го изтрий, имай на идея, че не е добре да искаш хак за аск. фм, първо напълно винаги се оказва, че приятелите ти те обиждат там, враговете не го правят и ще бъдеш разочарована, второ, че в интернет анонимността се толерира и няма как да разбереш кой ти пише тези неща. Трябва да се заплашат много сериозно, теб и живота на семейството ти, за да се стига до полиция и да видиш човека, но само така за обиди, няма как да стане. Най-много да видиш IP адреса и ще ти покаже града, интернет браузара му и това е, няма пълен адрес.

5.   Приятел ще ти обясня най - просто за тия хакове. Няма хакове за пасуърд т. е парола, съобщение, разбиване на сайтове и тем подобни. Всяка уж хак програма е направена така, че да навреди на твоя компютър, измамници с тия програми колкото искаш. Няма фейсбук, скайп хак, а аз чисто и просто ти го казвам, защото това са измамници даже някой ги продават или искат да пуснеш смс на тъпите игри за телефони и така печелят пари. От малък се занимавам с компютри навлязох в компютрите напред и точно затова знам как да се пазя от тия. Най - много да си вкараш някой вирус със висока степен, който може да ти повреди целия компютър после върви, че го давай за смяна на диска, който е в компютъра, цената му е между 90 - не знам колко си. Не си играйте с тия неща компютъра не е играчка!! Ако искаш да влезеш в на някой профила прави го ръчно / имам предвид чрез знанията ти /, но не мисли, че е лесно. Щеше ли да има майстори и сервизи ако можехме сами да си оправим компите? Не. $TIME$

6.   не знам какво имаш предвид под хак за анонимните въпроси, какво да прави, ако не искаш да получаваш анонимни въпроси в настройките има опция да ги забраниш, така само регистрирани ще могат да ти задават въпрос

7.   Адриана знаем че си ти и не, няма хак за аск. фм. ;)

8.   няма такова нещо миналата година си изтеглих уж Аск. фм хак еу нещо от тоз сорт и след полвин час лаптопа пълен с вируси! Ужас!
А и аск. фм си има свой аск. фм ;дд Там бяха ги попитали дали това е истина и те казват, че не е дори са подсилили защитата на хакването на анонимни въпроси!