Споделена история от Тинейджърски

Какво да подаря на гаджето ми??
Здравейте.
След два месеца гаджето ми навършва 18 години.
Има още време до тогава, но не искам в последния момент да го мисля!!!
Имам някои идеи, но не съм сигурна коя от всичките да избера.... затова ще ги напиша и ако може дайте вашето мнение коя ще е най-добра :) а ако имате и някакви други идеи моля споделете ги!!
1 Кожен портфейл вътре с наша снимка
2 Голяма рамка с наши снимки
3 Парфюма на Antonio Banderas Seduction in Black (и двамата много го харесваме и ми навява много хубави спомени свързани с него).
Вече съм му подарявала верижка с моята буква и мече а на тениската му наша снимка.
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Кожен портфейл със снимка, но има едно суеверие-не знам ти суеверна ли си, но то гласи, че не трябва да се подарява празен портфейл, защото той винаги докато се ползва ще е празен, тоест гаджето ти ще е все без пари. Няма да му върви във финансов план. Ако решиш да му подариш кожен портфейл трябва вътре да има някакви парички според възможностите ти. Може да сложиш 50 стотинки, 2 лева, 5, 10, 20. Но по-скоро това е символично, за това не е задължително да се слагат много пари. Просто пъхни една банкнота от 5 лева вътре и му го подари. Мисля, че би се зарадвал. :)

2.   Портфейлът е добра идея, но освен снимката сложи и някакви пари. Чувала съм, че така се подарява.

3.   Това с "нашите снимки" е много тъпо и досадно, наистина... Изключи го въобще от репертоара. За момиче може и да е много мило, но за момче е отврат, наистина!
Нещо като да му подариш панделка и плисирана пола.

4.   Не ти завиждам, имайки предвид колко мразя да избирам подаръци, а след по-малко от месец имаме годишнина (Позай кой не е избрал подарък.. ).
За рождения ден му подарих кожено портмоне на Art, защото си държеше парите в една паспортна книжка и по джобовете, което много ме дразнеше. Сега като му преместя дънките, слава богу, от тях не падат стотинки.
Не знам дали ще ти дам добър съвет, но според мен трябва да му подариш нещо, от което има нужда, което би използвал. С мечето едва ли ще си играе. Идеята е сладка, но той е 18-годишен, не 8, а и е леко банално. (Освен това, мечетата, зайчетата и т. н. са по-подходящи за момичета. )
Помисли, ти го познаваш, знаеш от какво се интересува. Може и да е нещо, което би го върнало в детството. (Но не и мече, имам предвид, да е свързано със супергерои и т. н. )
Мъжката част от населението расте по-бавно, да знаеш. Моят приятел е на 25, но няма да ти кажа колко се зарадва на мартеничка с Батман, а колегите му също много я харесаха. :D
Успех ти желая.

5.   Човек, има едно място, дето правят всякакви неща със снимки, че и гравират снимки върху метал и даже си имат светлосенки. Едно малко щандче срещу входа на Ская в Гео Милев е. Разни ключодържатели има, комплекти, абе, има има идеи. Отиди и провери, ако искаш.