Споделена история от Тинейджърски

Прави ми се секс...
Здравейте. Аз съм момиче на 17 години и съм девствена. До сега не съм си имала гадже (това не означава, че не излизам с момчета или че не съм се целувала), просто не съм имала връзка. Имам периоди в които съм страшно възбудена, много ми се прави секс (опитвам се да го претъпя като го правя примерно с възглавница като си търкам клитора, или пък с ръка), но не помага, става по-зле, толкова се възбуждам, че чак накрая става малко гадно, не мога да спя... Това са периоди, но много е мъчително... предполагам че ако почна да водя полов живот ще ми е по-добре, но вярно има с кого да го направя, обаче не искам първия ми път да е просто за да го направя или защото се поддавам на хормоните в тялото ми... Моля дайте ми съвет, защото от вчера просто ме съсипва това...

Коментари

2.   Би било хубаво първия ти път да бъде с някой който ти е гадже и се обичате, трябва да е специално, но нали знаеш, че ако имаш гадже и му пуснеш веднага ще изглеждаш лесна, трябва да минат едно 4-5 месеца връзка, при което на теб още повече ще ти се доебе. Моя съвет е ако имаш момче приятел, който е адски красив и те възбужда и от много време сте приятели да го направиш с него, поне ще си кажеш, че може да не сте били гаджета, ама първия ти път е бил с ебаси якото момче.

3.   Според мен няма лошо да го направиш. Намери си гадже, но не се насилвай. Голяма си вече и просто го направи, когато се чустваш готова с момчето което обичаш, а дотогово може да си купиш вибратор. Въпреки, че според мин това не е проблем, самата ти искаш да е не просто с**с, а да е чуства.

4.   От много дълго време се съсипваш :DD
Отиваш в някой с**с шоп и търсиш това, което смяташ, че ще ти свърши работа... Намираш човека, който най-много харесваш в момента и смяташ, че няма да съжаляваш, ако направиш сефтето с него и... това е
Успех

6.   Според мен си достатъчно голяма за да правиш секс. И не мисля, че е задължително да е с гадже. Секса е нещо съвсем нормално, и няма нищо лошо в това просто да задоволиш желанията си с някого без да имаш връзка с него.

9.   Автор: Благодаря за коментарите :)

11.   Ох, миличка, имах същия проблем!
Повярвай ми много ми улекна, когато го направих, но сега имам друг проблем! Станах нимфоманка инв петиод от 1 месец спах с 5 момчета... и това не е работа!

12.   Какво да ви кажа аз съм младеж на 19 след по-малко от месец ставам на 20.Сериозен човек съм, нямам приятелка,опитвал съм да си хвана някое свястно момиче,но все не се получаваше от Варна съм впрочем.А да и още нещо - не съм целувал никога момиче ;[