Споделена история от Тинейджърски

Девствен мустак
На 15 години съм и от 1 година адски много харесвам едно момиче от моя клас. Държа се добре с нея и се ми повтаря че жена ми ще е голяма късметлйка. Пуска ми и други намеци. Проблема е, че имам девствен мустак а тя много пъти ми е казвала че е гадно да не си го махат момчетата. Нашите обаче ми повтарят че е рано и не ми дават да го обръсна. Дайте съвети и моля без хейт.:-)

Коментари

1.   Винаги пробвай първо с добро! Ако си достатъчно близък с родителите си и смяташ, че ще те разберат, обясни им за какво става дума. Ако ли не... ами, винаги можеш да обръснеш мустака си направо и да поставиш мама и татко пред свършен факт. Ти си голямо момче, това си е твоето тяло и ти трябва сам да взимаш решенията, свързани с него. Особено щом става въпрос за нещо, което те кара да се чувстваш неудобно. Успех!

2.   Не виждам проблем в това. Даже е по -добре, но всеки със своя вкус. Щом ти прави намеци и ти можеш да и направиш. Лесно стига да знаеш как ;]

3.   Просто го обръсни без да ги питаш. Нито могат да ти залепят нов след като го направиш, нито да скрият всички самобръсначки на света след това. Като те видят, кажи им, че го мислиш за грозно и толкова.

~Fearless~

4.   Ще трябва да го обръснеш.

6.   На 15 години си време ти е да си махнеш мустака.. вярно е, че колко то по често се бръснеш толкова по бързо ще ти расте, но какво от това като те дразни го махни аз самият съм на 16 и се бръсна така, че спокойно обръсни се, а за вашите не мисля, че трабва да ти налагат мнението си по този въпрос.

7.   Другия въпрос който имам е дали да и кажа какво чувствам преди да се обръсна?

8.   И ние тaкa повтaряхме нa синът ми, докaто не реши дa измaнипулирa бaщa си със- " тaте, aми aз вече съм мъж пък с тоя мъх изглеждaм кaто дете, покaжи ми кaк дa го обръснa "
Бaщa му се " рaзтопи" от гордост и пред него тичaше към бaнятa дa му покaзвa " мъжко " бръснене.

9.   Просто кажи на вашите, че ще си го махнеш, защото се комплексираш, когато те бъзикат, че имаш девствен мустак. И да не ти позволят пак го махни, постави ги пред свършен факт, както е казал №1. Все пак си на 15, изобщо не си малък и наистина е малко грозно да си с девствен мустак, купуваш си един гел за бръснене, една самобръсначка и го махаш, да не ти пука.

10.   Какво ти пука, дали ти дават? На тях като им харесва да не се бръснат. Това си е твоето тяло и нищо не могат да ти кажат.

11.   Така или иначе мъж ще ставаш, цял живот ще се бръснеш, махай го, поне заради себе си, защото наистина не е много приятно.

12.   защо да е рано?
дали ще се бръснеш или не - това няма никакво значение за здравословното ти състояние, но пък има за самочувствието ти!
кажи го това на баща ти! също така може да му кажеш, че всички други момчета от твоя клас са го направили а само ти не си.
Ако пак ти каже - не. изчакай да излязат и се обръсни!
Купи си само една нова самобръсначка - 1 лв. е
баща ти има другите пособия (паста за бръснене - но може и със обикновен сапун! )
може да ти излязат пъпки, но е малко вероятно
измий се със сапун след като се избръснеш и си готов!
задължително го направи докато тръгнеш на училище и действай с мацката!

13.   Ха аз 12 ти..Изобщо не се интересувай от хорското мнение

14.   Хах ROFL Девствен мустак хаха...
Направи му сефтето време е вече LOL
Charming

15.   Ти нормален ли си? Обръсни го, бе! Какво ще слушаш майка ти? Бръсни, бе, бръсни!

16.   Вие всички тука сте големите бунтари, но нали се сещате, че едно дете (каквото е той) не знае как да се бръсне и е много вероятно да си пореже устата.

17.   Време ти е да го махнеш... обръсни го ..най-много да ти се скарат, ама няма да умреш от това :)

MJ

18.   Няма нищо трудно да се обръснеш. Бръсна се от 14 годишен и не съм си нарязвал вените още... То па елементарно,бе....

19.   Не знам защо се разчетох, та исках да оспоря коментара на номер 17 защото с нов, остър бръснач е много, много ама много трудно да се пореже, те са създадени да не се режиш така лесно!