Споделена история от Тинейджърски

Защо той ....!!!
Всичко започна преди няколко месеца.... в един прекрасен ден реши да ми пише по фб и ме попита дали може да си говорим по скайп аз приех и си говорихме за много неща за живота ми за неговия за много неща след това почнахме да излизаме да ходим заедно почти навсякъде (само да кажа че е от моя клас но в началото не бяхме в много добри отношения) също така в училище сме постоянно заедно с една дума ми стана много добър приятел. И така един ден ме покани да спя у тях но само спане нищо друго за което някои си помислиха като "секс " след тази нощ той сподели че съм му била липсвала че искал да съм до него. Чувствата ми към него станаха коренно различни след онази нощ. Преди известно време му споделих че имам чувства към него той го прие малко странно но поговорих ме и така. Но има малък проблем има си гадже... Но преди една седмица ми сподели че иска да прави секс с мен аз също го искам и преди си бяхме говорили по тази тема. Въпроса ми е как да се държа с него? Преди два дена се скарахме много лошо а ми липсва много.... Благодаря на хората които ще ми помогнат :))

Момиче на 15г.

Коментари

1.   Добрата свирка всякакви отношения оправя! Освен това ободрява, освежава, повдига самочувствието и подобрява кръвообращението! Помага и на простатата.

2.   Просто бъдете заедно. Казваш, че и той иска да бъде с теб и да правите секс... ами защо още има гадже? Питай го, да скъсва с нея и после да скъсва тебе.
S. A. D.

3.   Аз така и не разбрах, вие имате ли чувства един към друг или само искате секс? Хем той имал чувства, хем искал само да спи с теб, хем па и приятелка си има, хем те кани да спиш у тях, хем па без да иска секс, малко се обърках.

4.   Ами да аз имам чуства към него ии той също е казвал че има
От авторката