Споделена история от Тинейджърски

Заради секса ли е бил с мен?
Здравейте. Момиче съм на 15 години. Преди излизах с момче на 25. Запознахме се миналото лято. Той дойде на гости, понеже е колега на брат ми. Още от началото ми направи добро впечатление. Държеше се с мен много добре и ето че тръгнахме. Той искаше секс личеше му, но аз още не бях готова. Той каза че ще ме чака. Ходихме месец и се почнаха опипванията и т. н. дори опитахме и петинг. Два месеца след това реших, че съм готова и го направихме. Беше много хубаво той беше много внимателен. После го правихме още 4-5 пъти но от един месец той не ми пише не ми звъни като ме види ме подминава и вече се чудя дали не е бил с мен само заради секса?

Коментари

1.   Правиш секс в незрял период. Не си емоционално зряла и оформена на 15 На какво си се надявала точно? Аз лично не бих се хванал нито за секс, нито за продължителна връзка, с дете на 15. Той е щял да стане за смях пред приятелите си, не се изненадвай от действията му. Не е постъпил правилно, ама никой не кара шаранчето да лапа червейчето, нали? Голяма отговорност, пък вече всеки пикльо го прави. Сексове на 15 тц-тц. Не ме разбирай погрешно, аз също съм роден в модерните времена, обаче това вашето е пълно пързаляне надолу в моралните кръгове. Въобще грешката си е твоя.

2.   Ами да. Прав е номер 1, но за жалост има и на по 12 да хо правят. И те е използвал за секс. Той е пълношетен, а ти не си. Къде ти беше акъла?

3.   Накратко: ДА, за секса е бил.
Поне ще ти остане хубав спомен - не всеки може да те предразположи така, поне както го описваш.
Животът е пред теб. Успех! :)

4.   Ама ти и се чудиш? Какво точно очакваш, когато се предлагаш на 10 години по-голям? Номер 1 ти го е казал, нямате право да сте такова пропаднало поколение. И аз не съм много голям, едва на 20, но все пак това е чак гнусно. И не е виновно момчето, а самата ти. Не е луд тоя, който яде баницата, а тоя, който му я дава!

5.   Май сама си си отговорила на въпроса. Естествено е било заради секса. Да не мислиш, че иначе един 25 годишен мъж ще се хване с ученичка? Не казвам, че няма и щастливи двойки с голяма разлика във възрастта, има. Обаче не са се събрали когато единият е бил още дете, а в доста по-късна възраст. В крайна сметка едно е единият да е на 30, другият на 40 и съвсем различно е ако единият е на 15, а другият на 25.
За това, миличка, станалото, станало, забрави го и продължи напред. Обаче друг път не се хващай с мъже, а си потърси някой около твоята възраст. Пак няма да е гаранция, че ще сте щастливи, ама все пак, поне ще имате близък светоглед и общи интереси. А с 25 годишен какво ще обсъждаш? Проблемите с училище? Или неговите разправии с шефа му? Това ти го давам като пример, че просто вие двамата се намирате на съвсем различен етап от развитието си и е доста трудно да намерите допирни точки. И не страдай! Май почти всяка жена е имала по една подобна връзка в живота си. И даже сега ми е смешно като си помисля как си вярвах, че той наистина е влюбен в мен. Ама какво да ти кажа, детска му работа.

6.   Разбира се, че е само заради секса. Може да звучи тъжно и плащещо, ужасяващо и гадно, но е така. Много възрастни мъже казват, че няма по-хубаво от младото. Ти си на 15, докато се оформиш като зрял човек ти трябват минимум още 5, а вероятно и повече. Ако той е на 25, а ти на 15, не можеш да очакваш никаква сериозна връзка и то не заради 10-те години разлика, а заради това, че си на 15. Може да си развита полово и реално да си готова за секс, но всичко свършва тук. Всички сме се лъгали и сме си мислили, че като сме на 15-16 години вече сме големи, но истината е, че след 7-8 години започваме малко по малко да осъзнаваме истината. Това е.

7.   Стига сте писали глупости!
И какво и между мен и моята приятелка има 10 години разлика ама какво да не сме заедно само заради единия секс? ! Е да не сме на възрастта на героите ама някога и ние сме били, всичко си е до човека. Трябва да говориш с него, явно има нещо, но по принцип от сега да го знаеш, всичко се върти около секса и на 90% всичко е заради него...
Успех!

8.   Ако трябва го заплаши, но трябва да разбереш истината! Козовете са в твоите ръце!