Споделена история от Тинейджърски

Едно различно дете
Здравей те! На 12 съм. Странен случай съм. Не съм като останалите деца... Имам странни възгледи за живота. Учителката ми по Български език и литература забеляза начинът ми на изразяване.. Имало е хиляди контролни по Литература които тя ми е казвала, че в мен има нещо различно, нещо срециално! Не съм като останалите момчета:Само ги наблюдавам и им се чудя как връстниците вече знаят всички полови органи, всички "онези" неща за "възрастни".. Хаха много разбират, ама задника не могат сами да си избършат! Много хора не ми вярват, когато започна да пиша за различията си се отдалечават от мен! Имам малко приятели, но те ме разбират... Когато имам проблеми взимам лист хартия и започвам да пиша за тях.. Започвам преодолявам проблемите си като сам стигам до отговорите...
Може би наистина съм различен или малко луд хаха
Гледам новини, чета различни информационни сайтове гледам стари филми, слушам Джон Ленън и чета всякакви статии за него, Цитатите му ме вдъхновяват! И това само на 12! Споделям това с вас моят характер! Дали съм луд или Бог ми е дал нещо което рядко се среща! Това е моята история... Може да споделите дали наистина съм толкова различен или просто заблуден младеж!?

Коментари

1.   Продължавай да бъдеш все такъв и ще успееш в живота!

2.   Ти си едно изключително умно дете, което заслужава уважение. Родителите ти ще се гордеят много с теб. Имаш добър вкус за музика, радвам се, че не слушаш сегашните "певци", ако мога така да ги нарека. Радвам се за теб!!!! <3

3.   Пич ти си на 12, в пубертета си, не мисля, че си ненормален.

4.   Напиши нещо да видим дали си хахо или гений.

5.   Така ще ти дам моето лично мнение:
Ти си момче, което се мисли за по-различен от останалите, и то в доста голяма степен е така. Виждам, че си по-интелигентен, по надарен и с по-различни виждания. Това е ясно. Но ти се чудя на акъла защо си тръгнал да го пишеш в някакъв сайт? По това разбирам (а ти знаеш, че не си хахо), че обичаш в някаква малка степен да изявяваш талантите и ума си, и леко да се хвалиш. Ти знаеш, че не си луд, но го пишеш в сайт, за да го разберат повече хора, нали?
Иначе признавам, че си ужасно умно и интелигентно момче с различни предстви и виждания и това наистина се среща адски рядко. Пожелавам ти успех, и нека всички се отнасят към теб с респект, защото ти го заслужаваш:).

П. П. И аз между другото искам да видя някое от нещата, които си записал! Ще се радвам да го прочета и всички тук да си дадат по-ясна представа за твоята личност.

Момиче 11г.

6.   Здравей! Аз съм момче на 17 и също смятам , че съм различен от останалите. Това , което си написал ми е много познато - моето ежедневие е същото. Няма какво да направиш освен да приемеш,че си различен от останалите и да се радваш,че не се един от многото ;)