Споделена история от Тинейджърски

Казах на приятелят ми кого харесвам, има ли защо да се тревожа?
Днес казах на един от най-добрите ми приятели кого харесвам. И двамата сме момчета, а момичето което харесвам е от нашия клас. Той не е тъпанар или някакъв такъв и му имам много доверие. Той обеща да не казва на никой. Наистина се надявам да си спази обещанието и не бих искал да разпространява на всички, или в най-лошия случей - да и каже на нея. Има ли за какво да се притеснявам или много го мисля?

Коментари

1.   Омг .. мисля , че като е най-добрият ти приятел , трябва да му имаш доверие .. :) ! Не мисля , че ще каже .

2.   Много ги мислиш тия неща и допълнително се натоварваш,.. отпусни се, не би трябвало да те издава щом е най-добрият ти приятел.
:))

3.   Ако му имаше доверие нямаше да пишеш тази тема

4.   Добре ясно, че си на 14, ама какво значение има дали хората знаят, че я харесваш? Защо се срамувате от тези работи и ви е страх да не се разчуе? Ами това е най-нормалното и красиво нещо, какво срамно има? А пък щом ти е най-добрия приятел защо питаш нас дали да се притесняваш? Ако не си сигурен в него защо му каза? И на кой от тия въпроси бихме могли да отговорим ние ??
S.A.D.

5.   Слънчо;))))) aмa сте слaдки;)))
И зaщо не опитaш дa покaжеш нa въпросното момиче , че го хaресвaш? Кaкъв е тоя стрaх? Приятелят ти , едвa ли ще те " издъни", но ....момичето кaк дa рaзбере , че си имa " почитaтел"?

6.   Ако ти е най-добър приятел, няма защо да се тревожиш. А и какво като момичето научи ?!?....никакъв проблем даже още по хубаво може да тръгнете.Според мен трябва да се успокоиш какъв е този срам?!

7.   Правило номер едно в живота: Колкото по-малко хора знаят за твоето щастие - толкова по-дълго ще продължи то!