Споделена история от Тинейджърски

Майки ми е много слаба
Здравейте може наистина тази история да е необичайно да я пише дете, но все пак реших да ви разкажа. Попринцип в моето семейство сме си по закръглени и аз не съм изключение 1. 55 55кг на 12 обаче майка ми е много слаба тя е 1. 60 и е 44кг моите дрехи са и широки и аз започвам да се притеснявам за нея. Тя яде много малко дори малката ми сестра която е на 6 яде повече майка ми не закусва а на вечеря яде само салата на обяд яде много малко моля ви помогнете ми как да я накара да се храни повече

Коментари

1.   Тя е възрaстен човек и носи глaвa нa рaменете си. Всъщност, товa сa перфектни килогрaми. Ти трябвa дa си 40.

2.   От автора знам че трябва да отслабна номайка ми е на 40 години

3.   Дa, милa. При по възрaстните се вaди 115 от ръстa- тоест 45кг. При теб и с 5-10 кг дa отслaбнеш е достaтъчно. Но все пaк, aко се притеснявaш, поговори с нея. :) Успех.

4.   Моята майка е същата, но а това опасност няма.

5.   От автора прави сте благодаря за съветите

6.   Има калкулатори за идеално тегло за майка това са 49кг а от друг майка и е под нормата

7.   Моята майка е по зле 165 и е 45кг ребрата и се виждат ако някой има по слаба за този ръст да пише като коментар

8.   Ваще са нищо сравнение с моята 1. 65 40 кг

9.   Ти добре се притесняваш за нея, но е да си толкова килограми на твоите години не е никак здавословно така че се вземи в ръце и отслабни

10.   Ей, какво толкова! Такъв си и е генът. Ако майка ти види нещо нередно сама ще обърне внимание. Не се притеснявай излишно ;)

11.   Хах! Моята е 1. 73 и 38 кила

14.   А пък аз имам въпрос за братовчедка ми. Ами тя е на 20 години и роди дете, което сега е на 9 месеца и братовчедка ми 1. 65 висока и е някъде около 40-42 килограма. Това нормално ли е?

15.   На някой хора просто им е заложено да са слаби, щом майка ти е здрава няма какво да се притесняваш. Моята е същата, 1,56 и 42 кг. И като качи зимата до 43 изпада в ужас, че била напълняла! Обаче си е така от как я помня и никога не е имала проблеми със здравето, а вече е на 50 и няколко. Така, че не се притеснявай излишно. Просто някога някой в рода ви е бил слаб и тя прилича на него.

16.   От автора вече стана 40кг яде само вечер и то още салата моля ви помогнете аз вече съм 52 кг започвам да свалям само да кажа

18.   Номер 17 мисля, че не е нужно да я обиждаш момичета вече отслабва да яде колкото майка това въобще не е здравословно. Към администраторите на този сайт вие въобще какво одобрявате защо позволявате коментари с обиди

19.   кажи и да пробва едно много здравословно упражнение сутрен към 8 часа, верер към 3 часа и следобед към 7 часа - упражнението е такова отваря хладилника е затваря хладилника - колкото повече иска да води по здравословен живат повече пъти на ден прави това упражнение