Споделена история от Тинейджърски

Зaщо момичетaтa сa толковa груби с мен ?
Здрaвейте, пише ви момче нa 14. Добaвям тaзи темa зaщото ми трябвa съвет, относно към момичетaтa. Не знaм зaщо всяко едно момиче се държи грубо с мен, не знaм кaкво толковa не ми е нaред, никогa през животa си не съм посягaл нa момиче, не съм обиждaл момиче. Aко хaресвaм някоя и я попитaм дa излезем нa срещa или нещо тaковa, тя ми дaвa опрaвдaние от сортa ''съжaлявaм, но хaресвaм друг''. Не могa дa ги рaзберa. Нямaм идея зaщо се държaт тaкa грубо с мене, и aз имaм 1увствa. Вярно е не съм някaлво рaзглезено богaтaшче, но не съм и някой бедняк. Нямa и едно момиче, което дa ме е хaресaло. Повечето от тях съдят по външнa крaсотa, a не по вутрешнa. Не съм някaкъв нолaйф, който не стaвa от компютърa, дaже много често ходя нaвън, не рaзбирaм кaкво ми е лошото? Предвaрително ви блaгодaря, зa мен всеки съвет ще е от ползa :)

Коментари

1.   Може би грешката ти е точно тази , че се захващаш с такива работи . Мога да ти кажа , че такива неща като приятелка/приятел не продължават много време , защото все още сте деца , а да сте на по 18 години и нагоре ок . Не се занимавай губиш си времето с момичета , защото като ти завъртят главата край с теб . Просто ще се отпуснеш до крайна степен , а това никак няма да е добре за теб . Много на твоята възраст , че и по - малки все гледат да си хванат гадже , но това още не знаете точно какво означава . Аз не съм имал , защото знам , че ще стане това , което описах по - горе . Да имал съм възможности , но не съм ги използвал защо ли ? поради простата причина , че искам да си живея спокойно тези години без излишни проблеми , който може да ми създаде гаджето . Все пак уважавам правото на избор , но е препоръчително да мислиш преди да действаш . ~~~m0m4et0~~~

2.   В днешно време младите момичета и тинейджърките гледат само външния вид. За всеки влак си има пътник, имаш търпение!

3.   Жените са сложно нещо, но като ти чета изказванията разбирам , че не си готов за връзка.Просто изчакай някоя друга година и момичетата ще започнат да ти обръщат внимание ! Късмет

4.   Абе брат, каква грубост видя тука? Никой не е длъжен да излиза с теб, само защото си мил (което не означава, че трябва да станеш гаден, де, в никакъв случай!). Не можеш да накараш човек да те хареса.
Почакай малко, пък ще стане.

5.   Какво имаш предвид под думата грубост? Това , че ти харесваш някоя а тя тебе не не означава , че е груба. Никой не е длъжен да те харесва.

6.   "Съжалявам, но харесвам друг" не е никак грубо.

7.   Момиче съм и да знаеш аз харесвам точно такива като теб, но на 12 трудно можеш да си намериш гадже.

8.   Тренирай ;)

9.   Здравей!
Аз съм с година по-голяма, но искам да ти обясня едно нещо. Сега на тая възръст повечето момичета харесват по-големите, просто защото са по-развити. Ще видиш до към година максимум две как ще ти скачат. Ей сега примерно аз ходя с по-голям, но не означава, че вие сте нещо не наред като сте по-малки просто не сте много развити:)
Може да ти прозвучи като ей ти не ставаш, но ти гарантирам само до година ще се чудиш как да се оттарвеш от нас:)

10.   Номер 6 е много прав/а , ти изобщо значи не знаеш какво е грубо, грубо е:
-Махни се ве педерас долен , не си достоен за мен , ще викна някой да те пребие (отдалечаване , и показване на среден пръст):Д

11.   "Съжалявам, но харесвам друг" не е грубо, а искрено. :)
Плюс това момичетата на тази възраст си харесват по-големи от тях. Ако се стремиш в твоите наборки е нормално да те режат.

12.   Не мисля, че момичетата са били груби с теб. Аз съм момиче и смятам, че това е дори доста тактично. Обикновено жените сме странни, но отново - това не е грубо. Грубо е да ти се изсмеят в лицето и да ти кажат, че си прекалено гнусен за даденото момиче. Това се случи на един мой приятел, когато призна на една позната, че я харесва. После трябваше доста дълго да му обяснявам, че никак не е противен. И откланих се от темата. Ще намериш някоя, която да те хареса. Аз съм почти на 17. Все още нямам приятел и не съм имала. Не защото никой не ми е приемал поканите, а защото винаги отказвам. Понякога момичетата просто не се чувстваме готови за връзка. Това не ни прави груби.
Mona

13.   Проблемът ти е "вУтрешен"... всъщност не е, но ми беше забавно как си измислил тази дума вместо оригиналното българско прилагателно "вътрешен"! Нека те ориентирам в живота - ти не посягаш и не обиждаш момичета, които искат именно това. Т.е. си влязъл в магазин за секс играчки и проповядваш "Долу насилието!" на жената, която току-що си е купила камшик. Или разказваш колко е вредна телевизията на телевизионна маниачка. Т.е. грешен избор на жени! Опитай с такива, които сега пренебрегваш и току-виж някоя те одобри. Е, не очаквай да бъде още първата, защото не е казано, че всяка ще те хареса! А и за добро или за лошо хората имат право на свободен избор. При някои е за добро, при други за лошо...

14.   Aвторa: Блaгодaря ви много хорa, оценявaм го, но усъзнaх нещо - по-добре без момиче, от колкото без приятели :)

15.   Радвам се авторе , че си взел правилното решение :) anli4anina

16.   Аз искам да ти кажа, че момичетата се държат така с теб, защото си мислят, че си слаб, че не можеш да се отбраняваш. Точно така става в моя клас. Има едно момче, което не е посягало на момиче и него всички го обиждат. Според мен ти не трябва да се отчайваш, а напротив да се стегнеш и да не позволяваш на тези пикли да се държат грубо с теб.