Споделена история от Тинейджърски

За първия път и след това.
Пиша тази тема, не за да поискам съвет, а по скоро за да споделя и прочета чужди мнения. На 16 г. съм и може би ще си кажете че съм някоя загоряла пикла или леко момиче, но наистина имам различна, може би странна представа за първия път и след това. Не, не съм го правила все още, но това е друг въпрос. И така, от къде да започна..

Първо да кажа че си имам гадже, но нямам кой знае какви чувства към него. Да, ценя го и не го използвам, но ако в момента ми се обади и ми каже че иска да скъсаме, няма да се разчуствам особено. Не е първият ми случай и сигурно няма да е последния. Просто не приемам момчетата много на сериозно, аз самата не съм сериозна. Училището е отделно, разбира се. Както и да е.
Повечето момичета си представят първия път с много важен за тях човек, когото ценят, обичат и му имат доверие. Представят си го на някакво романтично място, където навсякъде ще има рози и момчето ще бъде внимателно и ще ги целува нежно и след това ще се гушкат и ще останат дълго време заедно. Не и аз!
Аз искам първият ми път да бъде със здрав и хубав секс, да изпитам максимално удоволствие и да ми останат хубави и нереално откачени спомени. Искам да познавам момчето и да му имам доверие, но не да сме обвързани. Просто да можем и с поглед да се разбираме. Една сродна душа, която да знае точно какво искам и веднага да може да ми го даде. Не искам никакви романтични и лигави подаръци, никакви украшения, никакви джунджурийки. Но не искам и да се държи с мен, като с боклук или пък да съм му като кученце. Искам да се държи на ниво и да не се хвали пред приятелите си, нито пък да се държи прекалено перверзно на публични места. Да идва веднага щом го повикам и да е готов всеки момент да сбъдва всяка моя фантазия. Просто да идва, да ме взима където и да съм, да ме кара до някое хубаво местенце, да си направим кефа и после да ме връща. Искам да ме уважава, но не и да се влюби в мен, че може да стане и кофти накрая. Може да се вижда с други момичета, да ми споделя, да си говорим за какво ли не. Нещо като "приятели с есктри", но не само да се гаври с мен. Да бъде свестен, симпатичен, висок и стегнат, да има опит, но и да не е прекалено стар (19-23 г. ).
Не знам до колко това ще се сбъдне, но ще ми бъде много приятно да изживея един такъв момент. Дано не ме разберете погрешно и моля ви без негативни и обидни коментари.
Поздрави!

Коментари

1.   Хаха мн филми гледаш. Той да не се влюбел?! Ами ако ти се влюбиш......

2.   Ако го направиш с някой, в когото си влюбена, няма ли да е по-добре?

3.   Ако го направиш с някой, в когото си влюбена, няма ли да е по-добре?

5.   Номер 2, не, ако го направи с някой, в когото е влюбена, няма да й е по-добре, защота рано или късно ще се разделят и ще е наранена.

Авторке, и аз винаги съм си представяла първия ми път с най-добрия ми приятел. Мисля че това имаш предвид.

Всеки са има различна представа за първият път и важното е да бъде такъв, какъвто ти си го представяш и на теб да ти хареса.

А не да правиш секс според представите на другите, защото те си мислят че тяхната представа е най-правилната и че може да се приложи на всички.

Тя баба ти Пенка от съседния вход сигурно мисли, че ще е най-добре да го направиш с мъжа си в първата брачна нощ, а братовчедка ти Жулиета, романтичката, те съветва да се пазиш за любовта на живота си, който преди това да ти е доказал хиляда пъти с думи и дела колко много те обича и да го направите бавно и нежно на лунна светлина и запалени свещи...

А ти на тях ли ще угаждаш или на себе си? Това си е твоят първи път, направи го както ти го усещаш. Това е правилният начин за теб, за другите може и да не е, няма универсална формула все пак.

Пожелавам ти първият ти път да е точно какъв, какъвто ти си го представяш.

6.   Разбрах кво искаш, обаче не разбрах какъв смисъла на историята. Ние трябва да ти издирим любовник ли, кво ?!

7.   Съгласна съм с номер 6. Всеки си има проблемите, пък сега и някаква безсмислена, излишна тема... Всеки си има мечтите, ако сме достатъчно упорити - те стават реалност. ;)

8.   искаш връзка friends with benefits, но внимавай какво си пожелаваш, и аз исках, имам, влюбих се и нататък няма значение... friends with benefits never works

9.   И аз на твоята възраст исках да си имам приятелка просто за секс, но жа жалост и до ден днешен вече на 25 не се случи :(