Споделена история от Тинейджърски

Убивам за него!
Здравейте, пиша тук, защото имам нужда от съвет. Имам си приятел от една година сме заедно много го обичам, но проблема е там, че постоянно се караме. Държанието му съвсем се промени към мен. Преди пак се карахме, но бързо се сдобрявахме и се разбирахме. А сега вече една седмица стана не сме се сдобрили и много се притеснявам. Не искам да го изгубя! ... Споделих с приятели и приятелки държанието му към мен, а те ми казаха, че според тях може да си има друга или да иска да скъса с мен, но да не може да ми каже късаме. Много се разочаровах! Не знам какво да правя всеки ден плача за него а той сякаш ме отбягва. Казвам му, че ще си лягам след малко а той веднага: добре Обичам те! И дотам преди ми пишеше смси а сега и това не прави. Дали си има друга? Дали му е писнало от мен и дали приятелките ми са прави писна ли му да бъде с мен? Моля на редакторите да публикуват историята ми, защото спешно се нуждая от помощ. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Вземи порови малко в сайта 10 теми сигурно като твоята има.
Charming

2.   Защо търсите тук съвети? Нали се обичате, нали си вярвате, нали помежду си сте приятели? Защо не говорите за тези неща? Защо се влияете от мнението на чужди хора? В една връзка хората са 2-ма, намесят ли се повече загубена е работата. Просто поговори с него, тия неща дето ни ги казваш на нас му ги кажи на него. Дори и съмнението на приятелките ти му сподели. За такива неща трябва да се изясните очи в очи, без лъжи, без увъртане.

3.   Oт Авторката : Към номер 2 търся тук съвет, защото аз поговорих с него, но всичко това му го споделих по facebook сигурно трябва на живо, а що що до отговора му нищо не каза просто изпрати целувка

4.   Говори с него за това но ако той продължава да се държи така с теб трябва да се замислиш колко е здрава връзката ви

5.   Една моя приятелка ме попита за почти същото нещо. Наистина и аз искам да разбера с какво мога да и помогна , никога не бих и казала ,че гжто й си има друга.Но виждам ,че е съсипана.
Дано да има коментари от , които и аз да мога да й помогна