Споделена история от Тинейджърски

Не спирам да го обичам
Здравейте, аз съм момиче на 14 и обичам едно момче, което е на 16 З. Преди една година (29 януари) той поиска да ходи с мен, аз се съгласих.. Тогава нямах чусвтва към него, но когато го опознах го заобичах прекалено много. Ходихме 10 -15 дни и той ме скъса, защото аз не се държах с него като с гадже. Когато ме скъса осъзнах че го обичам но беше късно. По късно на 17 март го видях и пак тръгнахме тогава беше първата ни целувка, аз започнах много да го обичам. Ходехме известно време и се скарахме после пак се сдобрявахме и пак ходехме. 4 месеца след като се запознахме ние пак тръгнахме но той тогава започна да иска от мен секс, аз неможех да му дам и го лъжех че ще му дам.. когато ме питаше кога ще му дам аз му казвах утре и се разбирахме за следващия ден, но той не идваше и се появяваше след 1 месец и пак се разбирахме така. Лятото (август) ние пак тръгнахме, около седмица се виждахме всеки ден докато той пак не ми поиска секс, аз му казах утре с мисълта че няма да дойде, но напротив той дойде и отново поиска аз отказа и около час говорихме по тази тема и му казах че ще му дам когато сме сами, тъй като аз бях с приятели както и тои. З. отиде и изгони всички, така останахме аз и той, пак ми каза да го направим аз му казах че немога да му дам девствеността си и отново му отказах, той ми каза "добре само отзад. или късаме" аз го обичах прекалено много и се съгласих, направихме го и продължихме да ходим още около 2 седмици но през тези две седмици се бяхме видяли само веднъж, след като му дадох неисках да го виждам и последният път в който се видяхме го скъсах, но още го обичах, След време пак тръгнехме но тогава се скарахме жестоко. Един ден той видя моята приятелка и поиска да е с нея, аз я помолих да се шегува с него и тя се съгласи, тя позволи само да я прегърне защото не го харесваше а и неиссаше на мен да ми е гадно защото знаеше че го обичам, беше видяла да се режа за него... тя се шегуваше с него 2 дни и му казахме истината. След известно време той беше излъгал че е целувам приятелката ми, тогава аз побеснях и го направих за две стотинки за тази лъжа( после ме беше яд, но приятелката ми беше и все още е по важна от него).. След време пак тръгнахме аз пак му дадох тогава запоследно го видях( през май 2014 ).. С лед това си пишехме и се разбирахме да се видим за да го направим но аз неисках и не отивах на срещите ни колкото и да го обичам (това беше юли месец 2014) от тогава не го бях виждала.. Преди една седмица го жидях и едва се сдържах да не му кажа какво чуствам.. но той си имаше гадже с което до скоро се опитвах да го скаррам, но неуспешно.. Обичам го прекалено много и незнам как да го забравя, той е първият който обичам толкова много, без който немога и неиздържам, всеки ден се мъча с мисълта че той не е мой и неиздържам..

Коментари

1.   Имам приятелка с подобна история, само, че не знам дали са го правили? ;оооо не знам коя си, но приятелката ми стана гадже с 17 годишен, тръгнаха на 30 януари и така късаха и се събираха.. странно, може да е съвпадениее.. но един съвет : мисля, че те е използвал заради секса, може да си го обичала, но по думите които казваш, аз не мисля, че е така. Грешка направи, че изгуби девствеността си на 14 години(мое мнение).

2.   Ами и аз имах подобен случай, но с времето всичко се забравя. Повярвай ми! Сега ти е трудно и объркано и идеално те разбирам, аз съм дори по малка от теб и съм преживяла много (на 13 съм). Да се влюбиш е нещо ужасно, но е нормално все пак. КАЖИ МУ ВСИЧКО КАКВОТО МИСЛИШ И ЧУВСТВАШ КЪМ НЕГО дори да не ти отговори така както искаш ще ти олекне поне малко :) Успех и късмет :)

3.   И това са моментите в които се чудя дали да се смея или да праче. Мила, той не те обича. Иска само секс, очевидно е. Не прави глупости, защото после ще съжаляваш двойно повече. Вместо постоянно да мислиш за него излизай в друга компания, ограничи си контактите с него и с времето ще го забравиш. На 14 години си... имаш време да се влюбиш.
Mona

4.   Бе съм губила девствеността си

5.   Незнам дали ме използва но немога да го зажравя скед всички спомени

6.   Олеее, ама ти си много глупава. Толкова ли не проумяваш, че той иска само да правите секс?! Той не те обича и ти не го обичаш. Какви сте такива на 12-13-14 почвате да обичате?? Каква обич?!? Смешно ми става чак.
По- добре не се виждайте повече.

7.   Поредната детска любов . На 14 години си не се впрягай за такива глупости . Още колко такива случки ще имаш . Мисля , че много си сгрешила като си му пуснала . Ако и той те е обичал според мен е трябвало да те изчака да станеш готова и тогава да го направите и е нямало да ти казва , че , ако не му дадеш ще скъсате . Това за мен е супер глупаво и със сигурност не те заслужава ! ;)

8.   Горчивата истина-искал е само секс. Може би и на теб ти е ясно това, просто не искаш да повярваш. Моят съвет е да не си даваш повече напразни надежди. Знам, че е трудно да превъзмогнеш някого, когото си обичала истински, но е време да го забравиш и да продължиш напред. И с риск да се повторя-на 14 си все още, ще има още много момчета в живота ти, които ще те заслужават наистина!

10.   До номер 1. Никъде не е казала че си е дала девствеността. Казала е че му е дала само отзад. Значи все още е девствена.
До авторката.
Не мога да повярвам че можеш да се държиш толкова клупаво. Още ли не си разбрала че само те използва. Не знам въобще как ти е хрумвало да се събираш с него толкова много пъти. Той те иска само за бройката. Спри всякакви контакти с него. Имай малко достойство. Вземи се стегни а не се дръж като момиче на повикване. Заслужаваш нещо по добро.
Извинявай ако съм звучала грубо но това си е истината.

11.   До номер 10 : да сгреших, извинете ме ;д;д;;д

12.   Оле майкоооо , миличка ти си на 14 за каква обич ми говориш ?

13.   За следващия път, когато си с друг, ако и той иска същото. Кажи му, да се напие със студена вода и да се усъзнае.... ; ) ; ) ; )