Споделена история от Тинейджърски

Как да му кажа , че не искам?
Здравейте аз съм момиче на 14 а гаджето ми е на 16 вече ходиме почти 1 месец, но преди да тръгнем ние си писахме бяхме приятели и няколко пъти дтаваме гаджета и тръгваме, но сега е по сериозно как да му кажа, че не искам да ме обарва просто не ми е приятно и ме е срам да му кажа не ме обарвай и не знам как ще се почувства и дали няма да ме зареже а аз го харесвам много, но ме е срам с него се познаваме от 6 месеца и не искам да го изгубя.
Моля пубикувайте историията ми наистина ми е важно.
Съжалявам за пунктоационите грешки.

Коментари

1.   Който не иска да го обарват, няма гадже, особено по-голямо. Ти не си готова, защо не си вземеш куче или нещо такова? Момчето ще си поиска скоро и повече от обарване, какво правим? Не си в детската градина - връзка със 16 годишен предполага и известни интимности - или свиквай, иличкъсай и си доизживей детството. Иначе не го харесваш, ако не ти харесва докосването му. Просто е готино да имаш гадже, да киснеш с някого и да те води наляво и надясно, да не си сама, но ти не си влюбена в него и дори не те привлича. Зарежи тези неща!

2.   От авторката
Обичам го просто не ми е приятно някой да ме обарва по интиимните места и се чувствам твърде малка за това помолих само да ни кажетр как да му кажа да спре без да го нараня..

3.   Номер 1 - ти прост ли си? не го слушай аз съм на 16 години(момче) и не ме интересува това да обарвам момичетата нито пък секса и др такива. просто го зарежи ако не го направиш ще поемеш към грешен път. За жалост момчетата са прасета и не уважават достатъчно момичетата. не е вярно, че ако си на 16 трябва да правиш тези неща тъпо е само малоумните са така..

5.   Номер три, моля те, кажи къде да си намеря такъв като теб. На същите години съм, 16, и до сега на каквото и да съм попадала се получава като при авторката... -. -
Мила, той е момче... и колкото и да те изненадва, повечето са простички, особено на тази възраст. Просто махай ръката му и се надявай да се усети, че не ти е приятно. В крайна сметка просто му кажи. Най - лошото, което може да стане, е да те зареже, но тогава той ще е глупавия, не ти... Обясни му, че се чувстваш малки и не си готова за нещо по - интимно, било то и само да те докосва... не се притеснявай, поговорете си.
Mona

6.   Кажи му, че не искаш! И си намери свестен приятел. Един ден, сама ще поискаш подобна интимност, а след време ще има някой, с когото няма да можете, да се наситите един на друг, но този ден не е дошъл още. И макар да те е срам, говори с някоя близка жена за интимните отношения ( Жена, не някоя 18 годишна). Позлавай се от опита на другите.

7.   Обарва? Ти не можеш да се изразяваш книжовно, а искаш да водиш с приятеля си сериозен разговор. и аз ще ти кажа същото като номер 1. Зарежи тези неща и си изживей детството! ТИ НЕ СИ ГОТОВА! Като бях на 17 имах гадже на твоите години, което се държеше като уличница. Не казвам, че когато си готова трябва да се държиш по този начин. Просто ти показвам разликата между теб и момиче, което е узряло за интимности.

8.   От авторката
Аз не искам да го зарежа искам просто да му намекна по някакъв начин да не ме обарва.

9.   Ами до някъде и той е прав, до някъде и ти си права.
Ще започна с това, че той вече е по-голям и търси дори нещо повече от обарване. А и все пак нали не сте гаджета само за да се държите за ръце и да си пишете мили думи.
Но пък щом си му казала, че не ти е приятно той не бива да настоява. Ако наистина те харесва-ще те чака докато станеш готова. Ако не ме разбра какво искам да кажа-щом не спира, въпреки че си му казала, че не искаш значи той търси в теб само опипването и не зачита думата ти.
Много момчета ще срещнеш за напред, не е единствения. Кажи му, че няма да се получи между вас. В една връзка трябва да има уважение и разбирателство, той щом не те разбира и не уважава мнението ти значи е пълен тъпанар

10.   До номер 9 не съм му казала , че не искам мен ме е срам да му кажа преди ме беше питал дали давам да ме обарват аз казах не много и до там беше повече такъв разговор за това не сме водили.
До номер 5 опитвам се да му махна ръката и тогава той спира и след 20 минути пак така. Иначе не го интересува само това както казва номер 9.
Чувствам се някак си лесна ако му дам а аз не съм лесна през живота си съм имала само 2 гаджета той и още 1 с който ходихме 8 месеца , но не ме е обарвал такаче той е 1-вя , който го прави и не знам как да му намекна .

12.   Момиче, това си е твоето тяло. ОТСТОЯВАЙ СИ ПРАВАТА!
1) Може би наистина не сте един за друг, на тези години дори 1 година разлика може да се окаже много. Това е пубертетът, не винаги сте на една вълна. Ето - ти може би искаш само да се целувате и да си говорите романтични неща, но той със сигурност щом те обарва има сексуални фантазии с теб. Това не е потенциална връзка. Двамата искате съвсем различни неща. Според мен трябва да се разделиш с него или, ако те е страх да го направиш, най-лесния начин е да му кажеш, че не искаш да те обарва. Това ще го засегне и е твърде вероятно сам да скъса с теб.
2) Това, че нямаш смелост да му го кажеш, те прави ЛЕСНА! Не бъди лесна, това може само да ти докара живот, който наистина не искаш.
Ами ако се окажете сами и започне да настоява за секс, какво?
А дори и да не го направи, все в бъдеще някое гадже ще поиска секс. И ако ти не го искаш - КАК ЩЕ МУ ОТКАЖЕШ? Или ще го чукаш, защото те е страх да направиш друго?
Стани по-уверена!!!!!!!!!

13.   Когато имаш приятел ти какво очакваш? да ти говори, споделя? Явно нещо грешиш, защото при положение, че имаш гадже не може то да не те обарва. Не съм виждал някой да има гадже и да не се пипат, целуват (само тези на по 10-13 години не го правят). Иначе, ако толкова не ти харесва неговото отношение имаш пълното право да го изоставиш ---Ангелчето---

14.   божеее да се натискате обарвате целувате с любия човек е тва е незаменимо

момиче 15