Споделена история от Тинейджърски

Бяла магия?
Здравейте!
Някои правил ли е магия за сбъдване на желание? Действа ли наистина? Аз искам да направя магия за много-добро приятелство с човек, които е доста по-възрастен от мен. Искам да бъда до него и да му помагам в трудни моменти, защото живее сам, а не иска да ме допусне в живата си. Аз съм студентка, а жената е на около 60 год. Много съм привързана към нея и искам да разчита на мен.
Въпроса ми е ясен:
1. Действат ли наистина магиите?
2. Дайте добра бяло магия за много добро приятелство.

Коментари

1.   Бъдещето винаги може да се промени! с една дума това е пълна глупост

2.   И зaщо просто не и покaжеш товa, че може дa рaзчитa нa теб? Зaщо ти е нужно дa мaнипулирaш желaниятa и? Кaквa точно ти е целтa? Не ми отговaряй и не се опитвaй дa ме зaблуждaвaш ( не можеш), сaмо имaй в предвид, че всичко се връщa - в троен рaзмер!!!

4.   Какви са тези нелепи глупости?

5.   Според мен всичко си е съдба. Пробвай да се сближите и ако не стане, значи не е за теб :) Дори и магията да действа все едно този човек насила те е заобичал :)

6.   Не се занимавай с глупости, мила. Приятелство се печели с доверие и разбиране, а не с магии.

7.   Отиди на черква и се помоли... Бели магии няма...

8.   Секта

9.   Това с "магийте" са пълни глупости. Ти да не учиш за "бяла вещица" . Една вудо кукла и....
Шегата на страна. Един разговор и... ;)

11.   От авторката:
Показвала съм й, че съм загрижена за нея и т.н, но не може явно да разбере какво точно изпитвам и каква подкрепа и предлагам... Проблема може да идва и от факта, че тази жуна ми е преподавала до 12 клас в гимназията... Как най-тактично , когато я видя да и кажа, че винаги може да разчита на мен и т.н? Бих се грижила за нея така, както за собствената си майка!

12.   Направо е срам, че с тоя акъл си станала студентка. Направо не ми се живее, като видя някой такъв индивид...