Споделена история от Тинейджърски

Вокален педагог . КОЙ?
Здравейте! Първо искам да помоля редакторите да добавят тази тема защото наистина е важно за мен мнението на другите!
Така към темата момиче съм и вече съм се занимавала с пеене във ВОКАЛНА ГРУПА ВРАБЧЕТА но не се научх на много. Сега съм решила отнова да започна с това да се занимавам, за сега съм се спряла на Аделина Колева и на Росица Овчарова.
Моля за вашето мнение коя е по-добра и коя ще ми помогне повече.
И даже ако познавате някой друг който според вас е много добър!
И горе долу да ме ориентирате за цените?
Знам че доста зле се изразявам в изреченията но бързам както и да е
Както вече казах мнението ви е доста важно за мен и даа
Благодаря предварително

Коментари

4.   Аделина Колева и Ценка Горалова. Това са най-добрите в цяла България. До колкото знам, Ценка Горалова не взема изобщо скъпо. Групата мисля, че се казваше Upstream Voices. Дано съм ти помогнала!

5.   Здравей! Много добра знам, че е Лилия Михайлова! Тя работи във военния клуб и повярвай ми наистина е добра! Преподава солфеж във Военния клуб! *Булевард ''цар Освободител'' . Взима по 20 лева на час. Ако искаш още инфо задай въпрос като коментар в темата и ще ти отговоря. :)
Успех!

6.   Ценка Горалова!Тя е the best of the best !!! Вокалната и формация се казва UPSTREAM VOICES !!! Имат си и сайт!

7.   Ценка Горалова-Гъбенска за месец не взима повече от 25 лева така че. :) и е НАЙ-ДОБРАТА :3333 <33

8.   Силвия Статкова е също много добра. Мен много ме радва, защото се държи с учениците си с като приятели.

9.   А как може да се свържем с Аделина Колева и като цяло как вървят нещата при нея? И аз много искам да се занимавам с музика отново.

10.   Моля някой да каже и цените. Аз също се интересувам от това! Иначе в Двореца на децата има поп и джаз пеене и братовчедка ми ходи там и е много доволна! Но като цяло, като Аделина Коледа друга няма-как можем да се свържем с нея?

11.   Аделина Колева е най-великата.. Не съм била никога при нея, но от това, което съм чувала за нея имам само хубаво мнение! Някой знае ли къде можем да намерим контакт с нея.. търсила съм къде ли не и не намирам.
Чувала съм добри неща и за Росица Овчарова
Силвия Статкова-не е кой знае колко популярна, но и нея харесвам много. Прекрасен човек!

12.   От къде можем да се свържем с Ценка Горалова ? Много искам да отида при нея.
-Момиче, 15 години

14.   Групата на Ценка си има сайт. Ето го http://www.upstreamvoices.com . Натискаш контакти и там и е номера

16.   Ценка Горалова е в Севлиево :( Иначе бихте ли казали малко повече за Лилия Михайлова? Как можем да се свържем с нея-има ли някаква страница?

17.   Здравей!
Лилия Михайлова работи във Военния клуб до Народното Събрание. На час взима по 20 лева. Също така преподава солфеж. Знам, че е добра. :)Ако си заинтересована ще ти дам после номера и, защото сега не ми е под ръка.
Поздрави,

18.   Номер 17- Ще те помоля да ми дадеш номеря и. Наистина много искам да се свържа с нея!

19.   Здравейте!
Аз съм момиче, на 20г. , студентка съм втора година в София.
Когато живеех в моя град, ходех на пеене близо 13 години и се занимавах много с това - конкурси, концерти и т.н. , но трябваше да приключи всичко след като заминах.
Сега си търся някоя група вокална тук из София. Имате ли идея?

20.   Здравей момиче на 20 - с певачки е пълен света така че най много си намери група от надъхани горе долу дрънкащи на инструмент ако искаш да се занимаваш и не се надявай на много.
Ако имаш късмет и успех може все още да има клуб на възрастни певачи които да се събират в свободното си време между плетене на една кука и отчайване от живота успех

21.   Много съжелявам, не мога да го открия... буквално никъде го няма, все едно е потънал в дън земя. Иначе вариант е да идеш в Военния клуб (там има един бар), като влезеш първо виждаш едни стълби нагоре, но не трябва да ходиш на там! Има едно коридорче вляво с огледала, минаваш по него. После пак в дясно има една вратичка от, която влизаш в едно фоайе. След това виждаш една врата с уроци по китара и вляво от нея е солфежа. :DЗнам, че е много объркано, но не бих могла да ти го обясня по по-добър начин... Тя е там в събота и мисля, че може да отидеш... след 13. 15, тогава свършва напредналатаи група по солфеж. Но трябва да си там в 13. 20. НАИСТИНА МНОГО СЪЖАЛЯВАМ, ПРЕОБЪРНАХ ЦЕЛИЯ АПАРТАМЕНТ ВСЯКО ЛИСТЧЕ ПРОВЕРИХ, НО ПРОСТО ГО НЯМА! :(Ако искаш да отидеш ми кажи, ако не си разбрала нещо по маршрута, ще ти обясня. :)Отново съжалявам! УСПЕХ!

23.   Благодаря много наистина за отделеното време! Скоро ще отида.. Но тя не проподава само солфеж нали ? :) Съжалявам малко недоразбрах. Отново благодаря!

24.   Силно се съмнявам, че искам това. Аз съм момичето на 20.
ВНещата от едно време доста са се променили. Явно няма нищо нормално вече, за жалост.

25.   Не, не преподава само солфеж!Тя е и вокален педагог, дори аз исках да с запиша при нея, но...нещата се стекоха така, че не успях.:(Ако още нещо не си разбрала -пиши!:)Предупреждавам те, че е много заета!И, когато отидеш ми пиши!Ще ми бъде интересно да видя как е минало!Ще следя темата!:):):)

26.   И аз да допълня мнение за Аделина Колева. Абсолютно най-добрият вокален педагог!! Михаела, Богомил, Ана-Мария.. , всички са нейни ученици. До колкото знам обаче много се работи, т. е. трябва да сте сериозни.

27.   Аз записах дъщеря си при Георги Янков и сме много доволни. Започна да я води по конкурси и навсякъде има награди.