Споделена история от Тинейджърски

Тормоз в училище
Здравейте. Аз съм момиче на 14 в 8 клас. Кандидатсатвах в едно училище, но за жалост в класа ми сме само 2 момичета. 2 момичета и 26 момчета. Всичките са големи отворковци. Аз съм привлекателна, имам средно големи гърди, хубаво тяло и т. н. Проблема е, че момчетата от класа ми ме тормозят. И другото момиче всъщност, но повече мен. Винаги си намират повод да ме пипнат за дупето, я за гърдите или пък се допират до мен.. сещате се. Разкопчавали за ми и ризата даже. Не ми е много приятно да ви кажа. Веднъж един ми взе телефона и ми каза, че ако не го целуна няма да ми го върне. Срам, не срам направих го. Бяхме на една екскурзия и късно вечерта се събрахме в една стая. Започнахме да си говорим по-особени неща.. Знаете. Едно момче ме пипита дали съм девствена и аз казах много ясно че съм. Тогава един ме попита дали иска вече да не съм и си сложи ръката върху... ми. Разбира се, не ми стана приятно. С другото момиче в класа ми също се ебават така. Попринцип са готини всиките, ако ги помоля нещо го правят, но честно казано много ме дразнят с това поведение. Кажете ми какво да правя, моля ви. Дали е от пубертета или защото сме малко момичета в класа?

Коментари

2.   За съжаление винаги така става в клас с повече момичета. От една страна ти е неприятно това внимание, но от друга се замисли, ако не показват, че сте привлекателни няма ли да се чувствате с другото момиче пренебрегнати?
Ако не можеш да свикнеш с техните закачки, обърни се към класната и психоложката. В часа на класа може да изясните тази ситуация.
От моите наблюдения знам, че ако момичето е скромно в един момент момчетата спират да са такива грубияни и "я носят на ръце", но ако момичето поддаде става...

3.   И от пубертета, и от това че сте малко.

4.   Уха. Аз пък съм обратното. Само момичета е три момчета. Не е много приятно защото стават много скандали сред момичетата а пък това е много по зле от момпешките боеве. Ще се пребием 1-2 пъти и ще ни мине но при момичетата е много по зле. Съвета ми е да потърсиш психолога в училището. Задължително сподели с родител/настойник. След това хората си знаят работата. И не се стахувай да биеш шамари на момчетата. Нали се сещаш че ако те ударят те са подсъдими. Ти нядали имаш толкова много сила за да ги насиниш или нещо по сериозно.

7.   Според мен е защото сте малко момичета ама не съм сигурен .
И един въпрос имаш ли си гадже?

8.   От пубертета е. Хормоните ги тресат и като видят хубави момичета като вас и не се сдържат да не ви пипнят я гърдите я... Просто ги ритай или им кажи че не ти е приятно. Другия вариянт е да се изместиш в друго училище или друг клас.

9.   в кое у-ще си? (момиче 7клас)