Споделена история от Тинейджърски

Какво му правя, че така се държи?
Аз съм на 13, а той с 2 години по-голям. Всяко междучасие в даскало, аз се разхождам по коридорите с приятелките ми и, когато го видя искам да се скрия някаде. Когато той ме види, постоянно почва да се закача-понякога даже ме плюе, или ме удря, или просто ми прави нещо, за да почна да го гоня и да му обръщам внимание ли? Ходила съм с него преди 2 години и с неговия приятел също. А неговият приятел днес ме обара по гърдите и понякога си мисля, че това момче, което постоянно ме удря.., ме харесва, но не съм сигурна.. понякога си мисля, че ме мрази или с нещо го отвращавам. Хубаво ми е, че свършвам вече даскало и няма да го видя, но докато свършим какво да правя..? Да му обръщам ли внимание, или просто да се правя, че не го познавам.. ??

Коментари

1.   Обара ме по гърдите? *припада от смях и се търкаля по пода*

2.   На 13 си, ама преди 2 години си ходила с него ? Интересноо .. Подкрепям номер 1 ! ;д

3.   Ти Ми Се Струваш Някоя 13 годишна кифлова лигла, а? Аз съм на 13, да .. ноо комай ти нещо си зле, миличка .. Аз ако бях на тебе (често попадам в такива ситуации и съвсем не сме единствените), щях да го напсувам .. Ха, то и мене ме обарват къде ли не, но ако им даваш значи си ку*ва (извинявам се ако те обидя, но казвам директно). Без да се хваля, но ако съм честна, мене не ме закачат само 2 момчета ..

Хаха, досега никога ли не са те закачали бе момиче? Нещо да не се бъзикаш с мене? Всяко момче изпитва някво увлечение към много момичета, не се заблуждавай, че те харесва .. А и никое момче не се отвращава от никое момиче, повярвай ми :D Момичетата са прекалено "неустоими" :Д:Д нещо доооста си изостанала с материала .. (rofl)

4.   Номер 3, а ти колко бликаш от акъл, просто идея си нямаш, "миличкаа" !
Къде се навъдихте такива един дол дренки?
" Мене само двама мъже не ме закачат"
Кой баща ти и градския Поп ли ?
Хаха , " ако позволяваш си ку*ва" ми ти, мило ненагледно каква си? Нещо по различно?
Изостанала е с материала, вече е нормално деца на 13 години да се е*ат с кой ли не и в даскало место да се научите да пишете, се обарвате само с момчетата.
Остави ги тия дето Ви барат, Вие сте тъпите !
На 11 щом си ходила с някакав, просто си ми ясна!
Номер 3, можеш само да замълчиш!
Не ми се струваш нещо по-различно.
Аман от ваш'те "проблеми" !
Със здравеее, а може би не, а ?

(И)

5.   Към номер 3 ----> " Без да се хваля, но ако съм честна, мене не ме закачат само 2 момчета .. " Ей тук вече паднах от стола! А колко те закачат? 100? Пф... голяма пък гордост, няма що!

Има и други цитати, които мога да коментирам, и то не ласкаво, но защо ми е да давам акъл вместо родителите ти?

Относно историйката на другата 13-годишна... Знам, че на тази възраст само момчета са ви в главите, но се опитай да не взимаш толкова насериозно разни безобидни закачки като тези, които си описала.

6.   хахаха а въйй .. номер 3 ти си най-простото момиче, на чието съм чела коментар, а повярвай ми чета ги много, невероятно самовлюбена, неграмотна и тъпа си... не виждам бъдеще в тебе ... само си ми жалка.. трябва да изкарам коментара ти в печатен вид, да го сложа в рамка и всяка сутрин да го гледам и да се гордея със себе си, че не съм така прецакана от Бога .. а вечер преди лягане ще заспивам с усмивка докато поглеждам "произведението" ти ...
Ако не искаш да го направя съветвам те да ходиш редовно на даскало и най-вече в час по бел, защото нямаш нужния материал и си намери приятел, който да те бие, за да не гледаш хората от високо тъпа кранта