Споделена история от Тинейджърски

Щяха да ме изнасилят
Здравейте от заглавието се подразбира и за какво пиша. Първо моля администраторите да публикуват историята ми защото съм мн изплашена и не виждам друг начин да помогна на себе си, не мога да споделя със нашите защото ме е срам. Когато се прибирах от училище беше тъмно защото бях втора смяна се прибирах във нас и отварям входа и зад мен беше някакъв човек не успях да го видя защото се паникиосах отвори вратата зад мен и ме задърпа до стълбите под първия ни етаж има също стълби за мазето задърпа ме там и почна ми го говори и да ме съблича. Паникиоасх се и го ухапах, той явно се стресна и избяга. Качих се на последния етаж и започнах да плача, след това се прибрах. Не знам какво да правя мн ме е страх този да не дойде в нас когато нашите ги няма и да не направи нещо както на мен така и на сестра ми :(

Коментари

1.   Да, била си в рискова ситуация, реагирала си инстинктивно добре, но ТРЯБВАШЕ ДА СЕ РАЗВИКАШ. Иначе как така нямаш родители? С кого живееш?
Трик иначе е да изкарваш ключовете от жилището предварително и да говориш по телефона, когато влизаш в кооперацията или блока, но ако се развикаш по принцип, няма начин да не излезне някой

2.   Първо браво за адекватната реакция! Колкото до това, че се страхуваш, че ще дойде у вас, ами не вярвам, защото тия изроди по принцип са доста страхливи, обаче за всеки случай добре заключвай вратата когато вашите ги няма. И бъди предпазлива когато се прибираш сама по тъмно. И ако видиш някой съмнителен викай! Все ще се отзове някой и това е достатъчно да го изплаши и да те остави намира.

4.   Трябва задължително да споделиш с родителите, независимо, че те е срам от нормалното.
Когато криеш, ако те отвлече примерно някой, а ти си знаела кой е преди 2 дена и не кажеш, кво ще кажат мама и тате на полицията?
Може да е някой момко, търсещ любовта или те познава и няма смелост да ти каже ;)
Аз, въпреки че съм здраво, силно, едро момче един с джипка по тъмното искаше да ме стигне, ма му избягах с късмет...
(бог знае дали е някоя педофил)
15г момче

5.   Трябва веедната да кажеш на вавите да те взимат от училище!

6.   винаги носи спрей със себе си от тия за предпазване от крадци, или някакъв дезедорант, за да можеш да го напръскаш в лицето.
Другите също са дали добри идей.
Когато си във вас сама, не се притеснявай такива изроди не смеят да влизат по домовете/

8.   Задължително кажи на родителите си!!! Не мога да подчертая достатъчно колко е важно! Камък ще ти падне от сърцето - въобще не крий от близките си неща, които те тревожат. Те ще вземат мерки, дори може някой от тях да те посреща от училище като е тъмно. И наистина говори си по телефона като се прибираш: като си близо до вас кажи нещо като "ей сега се прибирам, близо съм, може да ме видиш през прозореца" и някви такива. Тия копелета са страхливи и силно ме съмнява да предприемат нещо като влизане в дом, направо ми се стурва невъзможно! Но най-важното е да кажеш на ваште, няма от какво ТЕБ да те е срам - ти не си направила нищо лошо. Бъди силна! Успех!

9.   Веднагически казвай на родителите си!!!

10.   Дa , зaдължително кaжи нa родителите си. Нямa от кaкво дa се срaмувaш , ти си жертвa. Те трябвa дa знaят , зa дa предприемaтдействия , оплaквaне в полиция , рaйонa дa се нaблюдaвa и т.н.
Идеятa , която ти дaвa зa телефонa , дa симулирaш рaзговор е супер също. Aз ще ти кaжa един мой трик от едно време , нaучи ме брaт ми;) слaгaш м/у покaзaлецa и средния пръст ключ с острaтa чaст нaпред. В ( не дaй Боже ) подобнa ситуaция , с всичкa силa се целиш в очите , но където и пи лицето дa попaдне боли много. И бягaш с писъци , дори и никой дa не реaгирa , той нямa кaк дa знaе , ще бързa дa избягa.

11.   Веднага кажи на родителите ти да ти спрат нет-а и да ти вземат компютъра, за да спреш да пишеш фантасмагории в нет-а!

12.   следващия път го изритай в топките така че гласчето му да стане по-тънко от твоето

13.   Една моя приятелка също беше жертва и се размина на косъм да я изнасилят. много ми беше тежко като го чух!! тя е на 14 и нейната е история е. Страшно и писнало от проблемите вкъщи и казала че не може повече хвърли телефона и се затвори в стаята си после излязла и отишла в бар да се напие и да забрави за проблемите си но некви понали да флиартуват с нея тя речела да си ходи но те я дръпнали и и казали да стои на стола давали и да пие и и слагали в питието наркотици после некъв я отвлякъл в някаква стая и се съблякъл по гащи и тя се опитвала да избяга но вратата била заключена то и разкопчал копчето на дънките в този момент братовчед и влезе и почна да го бие този и я извел тя седеше като препарирана трудно се оправи след ден два беше добре но до ден днешен я е страх да излиза където и да биоло аз се разревах като чух и често сънувам кошмари със станалото беше тежко и вси още е пазете децата си защото в тийнеджърската възраст най често стават такива случаи!!!!!!!!!!