Споделена история от Тинейджърски

Все още мисля за него :(
Здравейте :)
Историята ми не е много дълга. Преди няколко месеца си харесвах едно момче, което не познавах. Той е от съседния клас. Запонах да му пиша, но той само го прочиташе, тоест seen -_- След това някои мои приятелки говореха с него за мен, въпреки че аз не исках и така той разбра, че го харесвам. След това няколко пъти му писах за това, че съжалявам, че са му досаждали и тн. И накрая той ми написа да спра да му пиша... След това спрях да го харесвам, но все още мисля за него. Незнам какво да правя. Искам да спра да мисля за него
:(
Благодаря, че отделихте време да прочетете историята ми!!
Момиче 13г.

Коментари

1.   Еххх... как ми липсват тези детски проблеми. :)))))

Занимавай се с някакви неща гледай филми, спортувай, като цяло разнообразявай си повече ежедневието и след не дълго време ще спреш да мислиш за него и ще забравиш тази случай.

2.   Започни да мислиш за някой друг и го забрави напълно. ;дд
Старата " любов " се забравя с нова. Въпреки, че в твоя случай това, не е любов а увлечение. А, щом вече не си падаш толкова много по него, ще е лесно да започнеш да отвличаш вниманието си с някой друг... Този не заслужава да си губиш времето в мисли за него. ;д
Ако беше нормален и мил човек, нямаше да те отреже толкова грубо... супер се дразня на такива боклуци.. нищо, че е на 13 може и просто още да разсъждава лапешки..

3.   От авторката: Благодаря ви!! <3