Споделена история от Тинейджърски

Откровеността - Помогнете
Здравейте момиче на 13 съм и съм откровена много , но имам приятелка от моето училище която много ме дразни в смисъл 2 години бяхме фр но по средата на 2 -та тоеест сега и месец декември почна да ми лази по нервите много е неква само мисли за бъдещето си и само говори колко деца ще има какъв мъж и тн, аз попринцип ми казват че съм много Безчувствен човек и това е вярно и се гордея с това но коолкото и да и казвам на нея че мразя всичко свързано с люовта и всякви тъпотии които не ме интересуват всеки е различен не можеш да го накараш да бъдеш някав където неискаш да си и така тя ми казва, че винаги казва истината на всеки а не е така само клюкарства а аз разбира се не я слушам и не ми пука не искам никой да ми е приятел и без това никой не иска само тя ми се е натискала и вика, , о виж я тая ква е грозна, , каза зад гърба на едно момиче всекви и само гледа по красотата от вън писна ми да се правя че я харесвам какво да направя постояяно неква досада подмазва ви се 2 пъти ходех в дирекцията щото се бих с един тъпанар който отиде в болница заради мен всички ве намразиха и ги е бъз от мен само тя иска да е с мен, а когато нещо те става ме зарезва заради кифлите попритцип ми а казвала че ще приеме истината но все нещо не е както трябва тя е особена глезня почна да става кифла а аз ги ненавиждам тез същества и само си ръчка в телефона и говори за неква нейна фр където само се... егаси писна ми а е много капризна тя май ще се окаже принцесата на класа команда ужасно и все дава акъл, , ай се погледни ти, , а ако и кажа всичко което мисля за нея кой знае какво ще и прищрака искам да съм сама повече и да не ми досажда тази просто незнам как да и го кажа някъв по особен характер власттна е и ме дразни а аз съм много нервен човек и бързо почвам да използвам брутална физическа сила а не искам да ходя някъде щоо незнам моля без странични коментари само мии дайте повече кураж да и кажа дано админити го публикуват.

Коментари

1.   Ми като не ти харесва защо контактуваш с нея? Вие сте различни характери никога няма да се разберете, дори и да се разберете това ще е защото едната е направила компромис който ще е за сметка на личното й щастие няма смисъл щом в това приятелство ще жертваш нещо от себе си. Иначе евала за това че не си кифла и аз ги мразя както и лесно се паля и не обичам да мисля за бъдеще и любов и дриги такива тъпотии. Приличаме си.