Споделена история от Тинейджърски

"Мастурбирам" на сън.
Сложила съм думата "мастурбация" в кавички, тъй като изобщо не е в точния си смисъл. На 14 години съм. Ужас... Когато и да заспя започват тези сънища, че съм с някоя известна личност, не знам си къде.. И правим секс. Някак си не ми е приятно, като знам, че всеки момент може някой да влезе в стаята ми. Започнах да спя на заключена врата, а нямам никакъв адекватен отговор за майка ми, когато ме попита защо вратата е заключена. Веднъж се събудих без блуза. Страх ме е какво още бих могла да си причиня. Моля Ви, дайте мнения, съвети.. А и точно на тази възраст ли трябва да ми се случва ?!

Коментари

1.   Малеее представи си ако отидеш някъде на екскурзия или на гости .. какви неща биха могли да се случат ..

2.   Ами тинейджърка си, хормоните бушуват. Един лек необвързващ секс с приятел или гадже ще ти се отрази добре може да даде ефект. Разгонена си, не мога по друг начин да се изразя. И аз на 14 когато бях яко маструбация докато не си направих сефтето. Да не ти пука кво говорят идиотите в тоя сайт , че си малка ти най добре знаеш кво искаш.

3.   Имам подобен проблем, само че съм момче.. Всяка нощ сънувам мокри сънища как правя групов секс с двете ми най- добри приятелки и един друг приятел.. Аз спя чисто гол (разбира се- чипкам се всяка вечер) и това допълнително усложнява ситуацията.. Редовно свършвам на сън и като се събудя съм целият в сперма.. А аз дори нямам ключалка на вратата! Не се притеснявай, на нашата възраст е повече от нормално! :)

4.   Това е супер ИЗВРАТЕНО!?!!!