Споделена история от Тинейджърски

BFF гердан
Ами момиче съм от Варна. Искам подаря на най-добрата си приятелка и от онези гердани половин сърце, на които пише Best friends forever, BFF или нещо от този тип на нея (съответно и за мен). Може и да е ключодържател Не е нужно да е сребърен, няма значение просто да пише нещо от рода на BFF. Ако някой знае къде има във Варна да напише.
Дано редакторите одобрят това.
Благодаря предварително! :) <3

Коментари

1.   Ха, още ли ги има тези неща? По мое време бяха голям хит..аз никога съм нямала де, но бих се зарадвала. Търси иначе в малките магазинчета в пешеходната зона и в МОЛ-овете да не са открили някакви магазинчета за бижута.

2.   В МОЛ Варна правят такива неща. Има един щанд на Арт Стил, могат да ти направят всичко.

3.   BFF, аху-иху и след 10 години никой не познава другия! :)
Банална история... жалко че не можеш да погледнеш в бъдещето - ще си спестиш парите и ентусиазма.

4.   Номер 3, ся, че теб са те зарязали не значи , че след 10 години няма да се познават. Ти не можеш да го кажеш тва. Всяко приятелство е различно. И голямото пестене вече , на 2 лева . Хаха.

5.   4, кой ме е зарязал бе, калъф? Просто имам достатъчно житейска практика, за разлика от тебе и от авторката.

6.   Номер 3, не знам за теб, но един от най - добрите ми приятели го познавам от 1 клас, така че при всеки е различно. Плюс това, ако не се забелязал, автора е ДЕТЕ, което за разлика от теб (сигурно) ще си изживее детството както подобава. Все едно казваш да си нямаме приятели като деца, защото след 10 години няма да се помним...

7.   Номер 3, леко с агресията :DD

9.   Добре, не мисля, че караницата е най-важното в случая аз мисля, че трябва да помогнем на момичето

10.   Някой знaе ли къде имa тaкивa в София?

11.   Аз купих такива във Варна от магазин "Мънисто" със сигурност има такива и в София пробвай там... А забравих да добавя там всичко е марково и имаше и гривнички

12.   Търси в Интернет. Има много сайтове. Надявам се, че съм помогнала.

13.   Ами аз вчера си купих от мол София.
Имаше ги в магазин TALLY WEIJL