Споделена история от Тинейджърски

ИЗГУБЕНА ЛЮБОВ
След 2 месеца и 10 дена през което време с мойта приятелка бяхме щастливи и се обичахме,преди 3 дена приключи всичко между нас.Нея я нямаше 2 дена и когато дойде ми каза че вече не изпитва нещо към мен и не иска да сме заедно вече.Казва също, че за нея връзката плиключи ли веднъж, никога няма да е както преди, в смисъл няма да сме пак толкова близки. Не знам как едни чувства могат да си отидат просто ей така за 2 дена.Та въпросът ми е какво да направя, за да я накарам отново да сме заедно?

Коментари

1.   Те нещата не са се порменили за два дена, вероятно тя го е планирала или е срещнала друг. А и времето през което сте били заедно е твърде малко за да опознаеш един човек в дълбочина. Поговори с нея, поне изясни причината, но не хаби напразни надежди ако тя е избрала друг път. Ти продължи своя си, а може да срещнеш твоята, истинска любов. Пожелавам ти го!

2.   Интересно знаеш ли поне как "едни чувства" могат да се появят за 2 месеца.

3.   Чувствта изчезват много бързо, когато ги няма. Сигурно момичето се е влюбило в друго момче. Непостоянна е, не съжалявай. Била е с теб, докато си намери нещо друго. За тази възраст е нормално. Не й се сърди.

4.   Да между мен и нея,имаше такива чувства. А тя каза че няма друг, просто в момента не харесва никой.

5.   И аз съм като теб. Само, че съм жена.На единия ден ми говори, колко много се е привързал към мен и бяхме много щастливи , а на другия ми се обади от немай къде - то се усети - крие нещо. Днес чакам и още не се е обадил, а се обаждаше по 5-6 пъти на ден . Така че и мен ме чака същото, само че, още не ми го е казал. Сигурно се е влюбил някъде другаде и вече звъни там....Много боли, но не си само ти, ако това може да те успокои. Явно, че не са свястни хора и като помислиш- не си струва в такъв случай, да страдаш, ама хайде де - чувства!!!

6.   Не мога да разбера едно нещо. Защо на мен ми каза, че не ме обича? А на една нейна приятелка,- че ме обича.

7.   Това 'обичаме се' го подмятате като футболна топка... а какво значи? един бог знае... 'видях го/я и се влюбих направо" аууууу пеперудки ми летят пред очите... за два месеца, едвам сте се запознали, може и родителите да не сте си видяли, ама иначе много се обичате?!? това да не е приказка на Андерсен?! като видиш някого, харесваш как изглежда. после си отваря устата и ти харесва какво казва, после заживяваш с него (или се срещате/работите заедно всеки ден) и го опознаваш интимно и ако след всичко това сте още заедно ТОГАВА може да се каже смело че се обичате...
авторе, това твое момиче и тя не знае какво иска... като пчеличка скача от цвят на цвят. ти ако имаш малко гордост и смелост обаче по добре я бутни малко настрана докато не се осъзнае какво прави и ако иска да е с теб, да бъде. ако не, да си седи и да брои мухите. мъжете сме същите... на някой по плиткоумен ще му скочи първата красавица на врата и той вече е забравил за момичето което го чака вкъщи. тъпия ми съквартирант е точно такъв... хем има момиче което го обича много и му търпи глупостите, хем той иска нещо ново/интересно, а в същото време не иска да къса с нея и и ходи на гости защото знае че друга скоро няма да му пусне така лесно. жалка картинка:/

8.   Да не ти прави разни тестчета, за да се убеди, че държиш на нея?

9.   Щом чувствата са изчезнали за 2 дена значи представи си за какво съществуване става въпрос....

10.   Кажете ми, моля ви какво да направя, за да си я върна отново?

11.   Може просто нещо да не се чувства комфортно с теб и да не вижда перспектива да продължава връзката. А ък на приятелки не вярвай, все ще преувеличат или украсят нещо. Загубена кауза е, след като сам казваш, че е твърда в решението си - поне поговори с нея за истинската причина, като й кажи в прав текст, че заслужаваш да знаеш истината и че като я разбереш, ще я оставиш намира.

mosh

12.   Бихте ли ми дали някакви съвети как да се съберем отново?

13.   Опитай с подаръци, може в това да е проблема...имал съм такъв случай!

14.   Кажете моляви как да я спечеля отново?

15.   От №5
Виж, какво ще ти кажа! Кажи и, че така и за тебе е по-добре. Няма да е търсиш изобщо - стискай, знам, че е трудно. Може пък да се сети да те потърси. Чакай-ако те потърси, този път бъди любезен, но се прави на недостъпен и потаен, все едно, че си намерил нещо по- интересно. Може пък да подейства. Успех в търпението и чакането! Пък през това време наистина се озъртай - може пък наистина нещо по- хубаво да ти се случи. Ти си добра душа, щом можеш да изпитваш такива чувства. Май в любовта не може да има спокойствие. Ако единия дава повече- на другия му омръзва. Късмет!

16.   Нищо не си загубил защото нищо не е било твое между вас е имало едно привличане и това привличане не са пеперудки а хормони .... в по късен етап от живота си ще разбереш какво е обич и какво е сродна душа .... а сродните души и смърта не ги разделя ...и сега понеже ще има философи дето ще почнат да ме плуят аз ще кажа само едно не питай старило питай патила....УСПЕХ НА ВСИЧКИ

17.   Мерси за информацията